Okunma

Cisco’dan Akıllı Şebekelere Yatırım


21 Eylül 2010 Salı 10:36
Cisco’dan Akıllı Şebekelere Yatırım

Veri ağları konusunda dünya lideri olan Cisco, daha önce satın alacağını duyurduğu San Francisco merkezli Arch Rock şirketini bünyesine kattı.

 

 

Enerji Konusunda Yeni Atılım

Cisco‘nun enerji tedariki ve tüketiminin daha verimli hale getirilmesine yardımcı olan, uçtan uça yüksek güvenlik sunan akıllı şebeke çözümü Smart Grid platformuna yönelik kablosuz ağ teknolojileri geliştiren Arch Rock şirketi faaliyetlerini artık Cisco çatısı altında sürdürecek.

Bu satın alma ile birlikte Cisco, enerji şirketlerine IP ve açık standartlara dayalı yüksek güvenlikli gelişmiş ölçümleme altyapısı çözümleri sunma konusundaki yeteneklerini artırıyor.

:: Cisco sizce bu yatırımla sektörde kendine ne gibi bir yer kazanacak?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172478-ciscodan-akilli-sebekelere-yatirim.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco’dan Akıllı Şebekelere Yatırım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco’dan Akıllı Şebekelere Yatırım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco’dan Akıllı Şebekelere Yatırım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "