Okunma

Cisco’dan Güvenlik Çözümleri


25 Şubat 2011 Cuma 12:46
Cisco’dan Güvenlik Çözümleri

Veri ağları konusunda hizmet veren Cisco, işletmelerin hızla değişen güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Firma güvenlik konusunda veri içeriği desteği veren yeni sistemini tanıttı.

Son yıllarda sanal güvenlik anlayışı, çok daha farklı içeriklerle tekrar belirlenmeye başladı. Bunun en büyük nedeni ise değişen teknolojilerle birlikte elemanların bu konuda yapabileceklerinin değişime uğramış olması.

SecureX Neler Sunuyor?

Şirketlerin işlerini sınırlar olmadan yürütmeleri için Cisco, çoklu dil özelliği olan güvenlik duvarları, Web proxy sunucuları ve atak önleme sensörleri gibi güvenlik uygulamalarını içeren yeni bir güvenlik mimarisi sunuyor. Peki firmanın SecureX  adlı sistem bulut mimarisini kullanarka, küresel saldırılara karşı da sürekli koruma sağlıyor.

:: Şirketinizde nasıl güvenlik önemleri alıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco’dan Güvenlik Çözümleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco’dan Güvenlik Çözümleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco’dan Güvenlik Çözümleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "