Okunma

Cisco’dan İnanılmaz Kapasite


10 Mart 2010 Çarşamba 14:31
Cisco’dan İnanılmaz Kapasite

Cisco, HP ile stratejik ortaklığını bitirdikten sonra, tamamen kendi modellerine yöneldi ve bize göre iyi de yaptı. Çünkü yarattığı yeni ağ dağıtıcısının kapasitesi yenilir yutulur gibi değil: 322 Terabit.


322 Terabitlik veri, saat veya dakikada değil saniyede dağıtılıyor. Bu tür bir bant genişliği, milyonlarca MP3’ü, videoyu, görselde bulunan yüzlerce kitabın içindeki bilgiyi ve daha nicesini saniyeler içerisinde dağıtmayı mümkün kılıyor. Cisco, profesyoneller için yarattığı model hakkında, “henüz” fiyat açıklamasında bulunmadı.

:: Cisco-HP ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco’dan İnanılmaz Kapasite konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco’dan İnanılmaz Kapasite ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco’dan İnanılmaz Kapasite ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "