Okunma

Cıvıl Cıvıl Bir Fare


22 Temmuz 2008 Salı 21:00
Cıvıl Cıvıl Bir Fare
Bu yazın rengi olan turuncu ve beyazı bünyesinde birleştirmiş, sade ve ergonomik bir fare olan Canyon CNR-MSOPT5, temel bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. 800 DPI optik tarama çözünürlüğüne sahip olan CNR-MSOPT5, birleşik sağ ve sol tuşu, parlak görünüm katan özel UV yağ ve kauçuk kaplaması ile farkını ortaya koyuyor. USB ve PS/2 arayüzü kullanabilen cihaz, tüm Windows sürümlerinin yanı sıra Mac OS ile de uyumlu çalışıyor.

Bilgi İçin: Canyon
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cıvıl Cıvıl Bir Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cıvıl Cıvıl Bir Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cıvıl Cıvıl Bir Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "