Okunma

Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı


27 Ekim 2015 Salı 12:30
Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı

Teknoloji dünyası genellikle hayatın her alanını etkiliyor olsa da, son yıllarda geliştirilen yeni teknolojilerin pek çoğu mobil cihazlar üzerine. Onlardan biri de çizikleri kendi kendine onaran yüzeyler. İlk olarak LG G Flex ailesinin arka kapağında gördüğümüz kendini onarma teknolojisi, bugün de bir Innerexile telefon kılıfı olarak karşımızda.

Kendini onaran telefon kılıfı Innerexile satışa sunuldu

Şimdilik sadece iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri için geliştirilmiş olan kendini onaran yüzey teknolojisi, içerisinde barınan mikro kapsüller ile çizikleri 1 saniyede onarabiliyor. Tabii bu onarım süresinin çiziğin boyutuna göre değiştiği çok açık.

Aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kendini onaramadığı belirtilen telefon kılıfının, kendini onardığı videoyu aşağıda görebilirsiniz.

Amazon’da iPhone 6s ve iPhone 6 için 24 Dolar, iPhone 6s Plus ve iPhone 6s Plus için 26 Dolar ile satın alınabilen kendini onaran telefon kılıfının ilerde her türlü hava koşulunda çalışacak şekilde gelişeceğini tahmin ediyoruz.

:: Kendini onaran ekran filminin fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? 
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Zaten LG yapmıştı bunu. Bakınız G Flex ve G Flex 2.

 2. Lazzz dedi ki:

  rn rn rn rn rn rn

 3. Goksky dedi ki:

  rn rn rn rn rn rn

 4. Lazzz dedi ki:

  rn rn rn rn rn rn

 5. Goksky dedi ki:

  Gelir mi Turkiye’ye?

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Çok küçük kılımsı yapılardan oluşuyor herhalde o çizik dediği aslında o küçük kılların yanlara ayrılarak yarattığı boşluk. O çizen fırça geçtiğinde kılların arası kapanıyor ve çizik kendini onarıyormuş gibi gözüküyor.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  güzel iş yapıyor yakında diğer android modellerede gelse süper olur ….

 8. SDN Okuru dedi ki:

  cizigi düzgün cizerek kapatiyor:D

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Lg G FLex 2 direk böyle üretildi yanılmıyorsam oda kendi kendini onarıyor.G Flex2 deki çizik sanki onunla değilde başka bişeyle yapmışlar gibi.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  wrapsol vardı daha önce bunu yapan

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Çok iyi bnce telefonun dış malzemenin de böyle yapılsa iyi olur çizik die 500 tl aşağı satıyorum teli

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Lg niye o teknolojiyi devam ettirme hayret doğrusu.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Biz bu kılıfları telefon çizilmesin diye almıyor muyuz zaten. Kılıf çizilirse çizilsin kardeş 🙂 (Şaka şaka başarılı bir ar-ge olmuş
  )

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Ozman bunu telefonun üzerine yapsınlar direk

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Çeske benim olsa …

" Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karşınızda Çizikleri Onaran Telefon Kılıfı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "