Okunma

Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın!


29 Ağustos 2014 Cuma 13:23
Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın!

Gelişmiş özellikleriyle ve bilgisayardan da kullanım olanağıyla dikkatleri çeken anında mesajlaşma yazılımı Tictoc kullanıcılara yeni bir yetenek sunuyor. Click to Tictoc ismi verilen özellik sayesinde, kendi hesabınızdan oluşturacağınız bir URL sayesinde, Tictoc kullanmayan herkesin size mesajla ulaşabilmesini sağlıyorsunuz.

Sistem nasıl çalışıyor?

14-08/31/adim_01.jpg

Eğer Tictoc kullanıyorsanız Android telefonunuzun arayüzünden ana menüye girmeniz ve ikici satırda sağda bulunan Click to Tictoc kısmına dokunmanız gerekiyor.

14-08/31/adim_02-1409454350.jpg

Bu alanda üst kısımda sizlere Click to Tictoc özelliğinin nasıl çalıştığına dair ufak bir metin var. Onun altında ise hemen bir URL oluşturmanızı sağlayan bir yer var. Oraya tıklayın.

14-08/31/adim_04.jpg

Bu noktadan sonra artık Click to Tictoc URL’niz hazır. Bu URL’yi dilediğiniz gibi paylaşabilir, istediğiniz zaman aralıklarında Tictoc kullanmayan herkesle ulaşılabilir şekilde iletişimde kalmayı sürdürebilirsiniz.

14-08/31/adim_05-1409455443.jpg

URL’i güncelle kısmına tıklarsanız, önceki bağlantı tamamen devre dışı kalır ve artık yenisini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu değişikliği size ulaşmasını istediğiniz kişilere duyurmayı unutmayın!

14-08/31/adim_06.jpg

Elbette Click to Tictoc ile 24 saat ulaşılabilir olmak istemeyebilirsiniz. Bu konuda Tictoc ulaşılır olmak istemediğiniz zamanı ayarlamanızı sağlıyor. Buradan size internet üzerinden ulaşmasını istediğiniz kişilerin erişim zamanını kısıtlayabiliyorsunuz.

Her şey bu kadar kolay!

Click to Tictoc özelliğini şu anda haber sayfalarımızın altındaki yazar künyesinde okurlarımızla iletişime geçmek için ve ShiftDelete.Net forumlarında herkesin kullanabileceği bir özellik olarak ekledik. Siz de kendi kişisel sitenizde veya sosyal medyada bu özelliği kullanabilirsiniz.

:: Click to Tictoc’u forumlarımızda hemen kullanabilirsiniz!

ADVERTORIAL
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tik tokta bakieniz 1 tl dir

 2. Darknes$ dedi ki:

  Forumdaki kullanýcýlarda gördüðünüz Týkla Tictoc’la nedir?

  Click to Tictoc özelliðini þu anda haber sayfalarýmýzýn altýndaki yazar künyesinde okurlarýmýzla iletiþime geçmek için ve ShiftDelete.Net forumlarýnda herkesin kullanabileceði bir özellik olarak ekledik. Siz de kendi kiþisel sitenizde veya sosyal medyada bu özelliði kullanabilirsiniz.

  Detay haberde..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  gedizde deprem

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Windows Phone da bekliyoruz…

" Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Click to Tictoc’la Size Herkes Ulaşsın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "