Okunma

Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler!


09 Kasım 2017 Perşembe 22:42
Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler!

Clips 2 ile birlikte eğlenceli mobil video düzenleme uygulaması yepyeni bir çehreye bürünüyor. Uygulama, dinamik bir görünüme sahip yeniden tasarlanmış bir arayüz ve kullanıcıların daha kolay video yapmaları için temel kontrolleri rahatça ulaşılabilecek konumlara yerleştiren yeni bir yerleşimle birlikte geliyor.

Yeni uygulama Yıldız Savaşları’nın yanı sıra Mickey ve Arkadaşları’ndan karakterlerin bulunduğu onlarca yeni çıkartma ve tam ekran posterler sunuyor. Clips, iPhone X’daki TrueDepth kamerayı kullanarak arka planı kaldırıyor ve sizi animasyonlu, 360 derece ortamlara yerleştirebiliyor.

Bu Selfie Ortamları kendi görüntünüzü uçsuz bucaksız manzaralara, sanat eserlerinin içine, hatta Yıldız Savaşları: Son Jedi’daki Millennium Falcon ve Mega-Destroyer’a yerleştirmenize olanak veriyor.

Clips 2 ile gelen yenilikler

Yeni arayüz: Geliştirilmiş yerleşim, Canlı Başlıklar’ı ve efektleri kolayca ulaşabileceğiniz konumlara yerleştirerek hızla fotoğraf ve video çekmenizi sağlıyor ve hem posterler arasında hem de fotoğraf arşivinizde tam ekran gezinme olanağı sunuyor.

iPhone X’da Selfie Ortamları: iPhone X’daki TrueDepth kameradan yararlanan Selfie Ortamları, arka planınızı göz kamaştıran animasyonlu manzaralar, sanat eserleri, hatta Yıldız Savaşları: Son Jedi’daki Millennium Falcon ve Mega-Destroyer ile değiştirerek yepyeni bir selfie video türü yaratıyor.

clips 2

Yeni çıkartmalar: Darth Vader, R2-D2 ve benzeri Yıldız Savaşları karakterlerini ekleyin veya Apple tasarımı 16 canlı ve retro çıkartma arasından dilediğinizi seçin.

Yeni posterler: Yıldız Savaşları’nın yanı sıra Mickey ve Arkadaşları’ndan karakterler sunan çeşitli posterler dahil, 18 yeni animasyonlu posteri kullanarak eğlenceli başlıklar oluşturun.

Yeni efektler: Kayıt yaparken görüntüleri gerçek zamanlı olarak dönüştüren gelişmiş stil aktarım teknolojisinden yararlanan Suluboya, Kömür, Sienna ve Indigo adlı dört yeni sanatsal efekt arasından seçiminizi yapın.*
Yeni filtreler. Kamera uygulamasındaki yeni filtre seçenekleriyle video ve fotoğraflarınıza sıcaklık, etki veya dramatik bir görünüm ekleyin.

iCloud desteği: Sınıflarda kullanılan iPad Paylaşımı desteğiyle birlikte, iCloud’u kullanarak Clips videolarınızı tüm iOS aygıtlarında görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.

Ek özellikler: Clips; hareketsiz fotoğraf çekip paylaşma, cihazınızın dilini değiştirmeden onlarca farklı dilde Canlı Başlıklar kaydetme ve mevcut klipleri kopyalayıp yapıştırarak bir videoda tekrar kullanma gibi çeşitli ek özelliklerle birlikte geliyor.

Clips 2 iOS 11.1 ile uyumlu aygıtlara sahip tüm kullanıcılar için ücretsiz güncelleme olarak sunuluyor.

:: Uygulamayı kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler!”

  1. Uğur Değirmenci dedi ki:

    Eğer bu çıkan uygulama ücretsiz ise ve bahsettiğiniz kadar da başarılıysa bir tabakta ben alayım lütfen 😊 App Store de var mı yeri varsa indirelim hemen

" Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Clips 2 çıktı! İşte Clips 2 ile gelen tüm yenilikler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "