Clubhouse artık kullanıcılara para kazandıracak!


15 Mart 2021 Pazartesi 00:10
ABONE OL
Clubhouse artık kullanıcılara para kazandıracak!

Sesli sohbet özellikli sosyal medya platformu Clubhouse içerik üreticileri için yeni destek programını duyurdu. Platform ilk defa kullanıcılarına telif ödeyeceği bir sistem başlatacağını açıkladı.

Clubhouse’tan para kazanmak artık hayal değil… Birçok kullanıcı, platformun ilk açıldığı günden bu yana böyle bir sistemin getirileceği günü hayal ediyordu. Nihayet uygulama geliştiricileri bu konuda ilk hamlesini gerçekleştirdi. Başlangıçta kısıtlı sayıda da olsa belli başlı içerik üreticilerine maddi destek sağlayacağını doğruladı.

Clubhouse’tan para kazanmak mümkün oluyor!

Yaratıcı sosyal medya kullanıcıları için Clubhouse Creator First programı bugün şirketin resmi Twitter  hesabı üzerinden resmen duyuruldu. Ses bazlı canlı sohbet uygulaması, daha fazla kişiye ulaşmak isteyen kullanıcılar için özel bir sistem başlattı. Ancak dünyanın her yerinden alım yapılan programın şimdilik 20 içerik üreticisi ile sınırlandırıldığı açıklandı.

Bu şanslı kullanıcılarına maddi ve manevi destek sağlayacak Clubhouse şu cümleler ile içerik üreticilerine destek vereceği yeni programı özetledi:

Clubhouse Creator First, Clubhouse’daki hevesli içerik üreticilerinin harika sohbetler düzenlemesine, kitlelerini oluşturmalarına ve para kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir hızlandırma programıdır. Eğer siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapın!

Clubhouse para kazanma

Clubhouse kullanıcılarına para kazandıracak yeni programını duyurdu.

Clubhouse Creator First programına nasıl başvuru yapılır?

Programa katılmak isteyen kullanıcılar için form sayfasına yönlendiren bir bağlantı linki paylaşıldı. Burada kullanıcıların çeşitli kişisel bilgilerini paylaşmaları istenirken, ne tür içerikler oluşturdukları, günlük erişim sayıları gibi ayrıntılar verilmesi da talep ediliyor. Ayrıca Clubhouse ekibinin incelemesi için 3 dakikalık örnek bir ses kaydı da istenmekte.

Siz de Clubhouse uygulamasından para kazanmak için bu eşsiz fırsatı değerlendirmek istiyorsanız hemen şu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Cevap olumlu olduğu takdirde mail adresinizden yanıt alacaksınız!

Şimdilik yalnızca iOS‘ta desteklenen Clubhouse uygulaması son raporlara göre App Store’da 8 milyondan fazla indirme sayısına ulaştı. Davetiye yoluyla kayıt olabileceğiniz aplikasyon, yakında bir Android versiyonu da yayınlayacak. Ancak şimdilik bu konuda bir tarih paylaşılmış değil. Peki ya sizin Clubhouse’la ilgili fikirleriniz neler? Özellikle de para kazandırma hamlesinden sonra uygulamayla alakalı fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!
yazarEfrahim Aslan

1998 yılında İzmir'de doğdu. Çeşitli dergilerde karikatür ve yazıları yayımlandı. Teknoloji sitelerinde ise freelancer olarak editörlük yaptı. Şimdi teknoloji editörlüğüne SDN'de devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

İnvite atabilen var mı

" Clubhouse artık kullanıcılara para kazandıracak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Clubhouse artık kullanıcılara para kazandıracak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Clubhouse artık kullanıcılara para kazandıracak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk
  2. 2 HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık! HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık!
  3. 3 Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme! Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme!
  4. 4 Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme! Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  5. 5 Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı
  6. 6 Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum
  7. 7 Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı
  8. 8 Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme! Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  9. 9 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  10. 10 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!