Okunma

Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet


17 Eylül 2012 Pazartesi 20:45
Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet

Coca-Cola genelde üst yönetim kadrosundaki Türk yöneticileri ile gündeme geliyor ve başarılı Türk pazarı da tüm dünyada dikkatleri çekiyor.

Coca-Cola, Türkiye’nin de içinde bulunduğu ve 90’dan fazla ülkeyi içinde bulunduran Avrasya ve Afrika grubunun sosyal medya stratejisini yönetmede bundan sonra Plasenta Conversation Agency ile iş birliği yapacak.

Sosyal medya Plasenta’ya emanet

Avrasya ve Afrika gibi çok büyük bir bölge, 90’dan fazla ülke sosyal medya stratejisi konusunda bir Türk ajanstan direktif alacak. Bu da Türkiye’nin sosyal medya alanındaki başarısını açıkça kanıtlıyor ve Türk ajanslarının başarısını ortaya koyuyor.

Plasenta Conversation Agency Ajans Başkanı Cem Batu da, bu iş birliği ile ilgili verdi demeçte de böylesi büyük bir anlaşmanın sadece ajansın başarısı değil, Türkiye’deki sektörün başarısı olduğunun altını çiziyor. Türkiye sosyal medya konusunda küresel bir lider olur mu bilinmez ama, Plasenta‘nın attığı adım global anlamda ciddi ve dış pazarda da parmakla gösterilecek bir başarı olduğunu düşünüyorum.

:: Coca-Cola Avrasya ve Afrika Türklere Emanet
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Olum sacmalamayin adamlar bizi urastirip bos islerle bize saldircak bunlarin hepsi oyun sacmalamayin

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ondan facedeki sayfalarının şifresini çaldırdılar çok başarılılar. 15 yaşındaki çocuk bile yönetir

" Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Coca-Cola Sosyal Medyası Türklere Emanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "