Okunma

Çocuklar İçin Blackberry


06 Şubat 2009 Cuma 15:02
Çocuklar İçin Blackberry

Küçük çocukların başta cep telefonları olmak üzere teknolojik cihazları oyuncak sanması anne babaların en büyük sorunlarından biri. İşle ilgili pek çok bilginizin, yazışmalarınızın olduğu BlackBerry de bu tehlikeye maruz kalabilen ürünlerden biri. Bunu farkeden LeapFrog adlı bir firma, yakında çocuğunuzun gelişimine yardımcı olacak Text & Learn adlı bir cihazı piyasaya sunmaya hazırlanıyor.


LeapFrog’un bu ürünü, çocuğunuzun en teknolojik oyuncağı olacağa benziyor.

Text & Learn, ilk bakışta üzerinde tuşları ve ekranı bulunan bir oyuncağı andırıyor. Canlı yeşil renklere sahip ürün 3 – 6 yaş aralığındaki çocuklar için öneriliyor. Üzerinde dahili QWERTY klavye bulunan ürünle, Scout adlı sanal bir köpek yavrusuna mesaj da gönderilebiliyor. Text & Learn’ü kullanan çocuk bu sayede kelime haznesini genişletirken bir yandan da hızlı bir şekilde okuma yazma öğrenebiliyor. Ürün henüz piyasada değil, ama fiyatının 22 dolar serviyesinde olacağı belirtiliyor.

Bilgi için: LeapFrog

:: Çocuğunuza böyle bir oyuncak alır mıydınız?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar İçin Blackberry konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar İçin Blackberry ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar İçin Blackberry ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "