Okunma

Çocuklar Animasyon Yapmayı Öğreniyor


22 Haziran 2009 Pazartesi 07:09
Çocuklar Animasyon Yapmayı Öğreniyor

Türk Telekom’un çocuk portalı TTÇocuk, 2 ve 3 boyutlu tasarım ve görselleştirme yazılımları geliştiren en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Autodesk ortaklığı ile çocuk ve gençleri sevindirmeye devam ediyor. Türk Telekom ile Autodesk ortaklığı kapsamında, önümüzdeki dönemlerde birçok ortak projenin hayata geçirilmesi planlanıyor. TTÇocuk platformundaki içerikler, Autodesk teknolojileri kullanılarak animasyon haline getirilecek ve kullanıcıların beğenisine sunulacak.


Animasyon yapmanın incelikleri TTÇocuk’ta.

Türk Telekom ve Autodesk ortaklığı, çocuklara ve gençlere yakın zamanda sunulması planlanan animasyon ve oyun içeriklerinin sağlanmasını kapsıyor. Bu işbirliği doğrultusunda Türk Telekom, çocuk ve gençlere TTÇocuk platformunda dünya çapında ses getiren animasyon filmlerini ve oyunlardan örnekleri, kısa dersleri, teknikleri ve yarışmalar gibi sürpriz içerikleri izlemenin ayrıcalığını yaşatıyor.

:: TTÇocuk’u hiç ziyaret ettiniz mi?

Bilgi için: TTÇocuk
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar Animasyon Yapmayı Öğreniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar Animasyon Yapmayı Öğreniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar Animasyon Yapmayı Öğreniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "