Okunma

Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti


27 Haziran 2014 Cuma 15:30
Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti

TTNET şimdi de; televizyon yayıncılığına birçok yenilik getiren Tivibu’yu; televizyon, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonların ardından Google Glass’a taşıdı. Çocuklar, Google Glass’ta Tivibu izlemenin keyfini çıkarttı. Uygulamayı çok beğendiklerini ifade eden minikler, deneyimlerini ve önerilerini proje ekibiyle paylaştı.

Google Glass için geliştirilen Tivibu’nun test aşamasındaki uygulamasını, ilk olarak TTNET’in her yıl düzenlediği “Çocuk Resim Yarışması”na katılan çocuklar deneyimledi. Çocuklar Tivibu içeriklerini sesli komutlarla seçmenin ve izlemenin keyfini yaşadı. Proje ekibiyle deneyimlerini ve önerilerini de paylaşan minikler Tivibu uygulamasını kolayca kullandıklarını ve uygulamayı çok beğendiklerini ifade ettiler.

:: Google Glass’ın günlük yaşamda kolaylık sağlayacağını düşünüyor musunuz?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sanki tivibu bişey varmış gibi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Biz 5 milyar verip alalim bebekler test etsin oha

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Burada çok satmaz Google Glass

" Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar Google Glass ile Tivibu’yu Test Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "