Okunma

Çocuklar İçin Fotoğraf Makinesi


14 Ocak 2009 Çarşamba 12:17
Çocuklar İçin Fotoğraf Makinesi

Çocukluğumuzda Lego parçalarından yaptığımız hayali fotoğraf makineleri gerçeğe döndü. Elektronik ürün yelpazesini genişleten firmanın tanıttığı cıvıl cıvıl renklere sahip fotoğraf makinesi, Lego parçalarından oluşmuş gibi görünse de, aslında bütün halde satılıyor ve herhangi bir yeri sökülmüyor.

Lego Elektroniğe Kayıyor

8-12 yaş arası çocukları hedefleyen ürünle ilgili henüz teknik detaylar bilinmiyor. Ancak görüntüsüne bakacak olursak, bir dijital SLR makinenin özelliklerini beklememenizde fayda var. Alarmlı saatli radyo gibi başka elektronik ürünleri de piyasaya hazırlayan Lego‘nun yeni elektronik ürünleri 19,99 ila 59,99 dolar arasında yurtdışı fiyatlarıyla yaz aylarında satışa raflara gelecek.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar İçin Fotoğraf Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar İçin Fotoğraf Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar İçin Fotoğraf Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "