Okunma

Çocuklar için iPad Uygulamaları Fırsatı!


30 Ekim 2012 Salı 12:23
Çocuklar için iPad Uygulamaları Fırsatı!

Beğenilen mobil uygulamaları okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz. Türk Hava Yolları için mobil uygulama geliştiren şirketi olan Technoface‘e hazırlatılan uygulamanın hedef kitlesinde çocuklar var. Her ne kadar satın alma kararını büyükler verse de, bu kararların alınmasında çocukların etkisi büyük.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Daha konuşmaya başlamadan dokunmatik ekranlı cihazları açmasını öğrenen çocuklar için hazırlanan uygulamalar, markalar adına gelecek için yapılan en iyi yatırımlar arasında gösteriliyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Türk Hava Yolları da mobil cihazlardaki bu fırsatı iyi değerlendirmişe benziyor.

Uygulama geliştiricilerine altın fırsat

Markalar adına çocuklar için hazırlanan uygulamalar konusunda henüz keşfedilmemiş büyük bir pazar var. İşin içine bir de Fatih Projesi‘nde kullanılacak olan tabletlere yüklenecek muhtemel uygulamaları eklediğimizde, uygulama geliştiriciler açısından değerlendirilecek fırsatlar daha net anlaşılabilir.

Uygulamayı, yapımcısına sorduk

Uygulamanın nasıl hazırlandığını, diğer uygulamalardan ne gibi farklarının olduğunu Technoface kurucularından Gökhan Saltık‘a sorduk.

:: Çocuklar için hazırlanan uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz? Tıklayın, SDN Forum’da tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar için iPad Uygulamaları Fırsatı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar için iPad Uygulamaları Fırsatı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar için iPad Uygulamaları Fırsatı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "