Okunma

Çocuklar İçin Organik Tarım Uygulaması


26 Nisan 2014 Cumartesi 07:00
Çocuklar İçin Organik Tarım Uygulaması

Sevimli ilustrasyonlarla çocuklara organik tarımı ve hayvanları beslemenin ne kadar güzel bir eylem olduğunu anlatıcı bir iOS uygulaması Gro Garden. Tüm iPhone modelleri, iPad ve iPod touch cihazlarına App Store üzerinden indirilebilen uygulamada interaktif bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda doğa dostu bir eğlence deneyimi minikler için adeta garanti.

Oyunun konusu ve fiyatı

Gro Garden‘da ana fikir tohum ekimi, ardından bitkilerin toprak üzerindeki büyümesini izlemek, sebze hasatı ve ardından da sevimli bir tavşanın da aralarında yer aldığı hayvanları beslemek şeklinde özetlenebilir.

6,49 TL değerindeki uygulamanın çocukların sevebileceği türdeki kolay yapısı, oyunda başarılı oldukça ödüllendirmesi ve renkli atmosferi özellikle ilkokul öncesi çocuklar için ideal.

Uygulamayı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

:: Çocuklar için geliştirilen uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar İçin Organik Tarım Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar İçin Organik Tarım Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar İçin Organik Tarım Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "