Okunma

Çocuklar İçin Özel Tablet


13 Ekim 2010 Çarşamba 10:50
Çocuklar İçin Özel Tablet

Apple’n iPad‘inin gördüğü büyük ilgiden sonra tablet PC pazarı altın çağını yaşamaya başladı. 90’lı yıllardan bu yana piyasada olan bu cihazlar tüketicinin yoğun ilgisiyle birlikte pazarda kendilerine özel bir yere sahip oldular.(PlayBook mu iPad mi?)

Samsung Galaxy ve iPad gibi tüm kullanıcılara hitap eden ürünler dışında, özel ihtiyaçlara hitap eden tabletler de piyaya sürülüyor.

Çocuklar İçin Özel Tablet

 

 

Ailelerin, çocuklarının daha güvenli teknolojik cihazlar kullanmasını istediğini fark eden bir firma, bu konuda özel bir ürün tasarladı. Wacom adlı firma tarafından hazırlanan Bamboo tablet, hiç bir zararlı kimyasal içermeyen bir yapıya sahip. 

179 liraya satılan ürün çocukların resim yapması için tasarlanmış.

:: Çocuğunuza bu tablet PC’lerden alır mıydınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklar İçin Özel Tablet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar İçin Özel Tablet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar İçin Özel Tablet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "