Okunma

Çocuklara Şeytan Taşlatan Oyun


01 Ekim 2010 Cuma 13:30
Çocuklara Şeytan Taşlatan Oyun

Son yıllarda, çocukların da internete büyük ilgi göstermesiyle birlikte ülkemizdeki Flash oyun yayınlayan sitelerde hatırı sayılır bir artış oldu. Bu hızlı büyüme, kendi Flash oyunlarını geliştiren firmalarından ortaya çıkışını sağladı.

Çocuklara, makyaj öğreten ve macera oyunlarına davet eden firmalar kadar, dini içerikli ürünler sunan sitelerde büyük ilgi görüyor.

 

 

Bu ilginç oyunu oynamak için tıklayınız

 

Dini Kelimeler Şeytanı Kovuyor

Flash oyunları yayınlayan bir site, dini oyunları kısmında ilginç bir yapıma yer verdi. Bu oyunda amaç üzerinize gelen şeytanı taşlayıp onu uzaklaştırmak. Ufak bir çocuğu yönettiğiniz oyunda, şeytan durmadan üzerinize geliyor.

Onu taşlamak için ise ekranda çıkan ve genelde dinle bağdaştırılan bazı kelimeleri hızlıca kalvyeden yazmanız gerekyior.

Eğer bunu başaramazsanız şeytan yönettiğiniz karakteri yiyor.

:: Bu tarz dinin oyunların geliştirilmesini destekliyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çocuklara Şeytan Taşlatan Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklara Şeytan Taşlatan Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklara Şeytan Taşlatan Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "