Okunma

CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor?


06 Şubat 2015 Cuma 08:00
CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor?

Ocak ayının 27’sinde Xbox One ve Xbox 360’a yayımlanan Call of Duty: Advanced Warfare – Havoc DLC’sinin, PS3, PS4 ve PC’ye yayımlanma tarihi açıklandı.

Call of Duty: Modern Warfare – Havoc 26 Şubat tarihinde PC ve PS oyuncularıyla olacak. Xbox fiyatları geçerli olursa 37.60 TL gibi bir ücreti olacak.

Bu ek paketin yeni getirdiği mod ise Exo Zombies. Modda Exo-suit kullanan zombilerle savaşacağız.

Ayrıca ek paket 4 tane yeni harita (Core, Urban, Sideshow ve Drift) ve AE4 directed energy assault rifle ile AE4 Widowmaker’ın yeni bir versiyonunu getirecek.

Otoritelerden pozitif yorumlar alan Havoc DLC’sinin getirdiklerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/v/watch?v=wKMHQc_GhBg&showsearch=0&rel=0&fs=1&autoplay=0&ap=%2526fmt%3D18

:: Sizce DLC’nin ücreti uygun mudur?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Oyunu al sonra dlc deyip tekrar para ver olmadı yeni silah cıkar yine para ver vere vere ortalık malı ol derken yeni oyun cıksın eski oyunun hilesini sat milleti eski oyundan sogusun yeni oyun alsın aynı hikayeye devam

" CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CoD: AW’ın Havoc DLC’si Ne Zaman Çıkıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "