CoD: AW Haloc DLC’sine Yakından Bakın


16 Ocak 2015 Cuma 08:00
CoD: AW Haloc DLC’sine Yakından Bakın

Call of Duty’nin yeni nesil odaklı ilk oyunu olan Advanced Warfare‘ın ilk DLC’si ve ilk indirilebilir içeriği olan Havoc DLC’sine daha yakından bakabileceğimiz bir video yayınlandı. Videoda oyunun yapımcılarının da yorumlarına yer veriliyor.

İlk olarak 27 Ocak‘ta Xbox One’a gelecek olan ek pakette, AE4 ve AE4 Widowmaker silahlarının yanı sıra dört adet yeni harita oyuna ekleniyor. Oyunun Season Pass içeriğine sahip olan oyuncularına ücretsiz olacak olan DLC‘ye normal oyuncular 15$ fiyat etiketi üzerinden sahip olabilecekler.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wKMHQc_GhBg]

DLC’nin ilk adersi Xbox One

Sideshow, Core, Drift ve Urban adlarını taşıyan haritaların içeriklerine aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz. Ayrıca DLC’nin ilk adresinin Xbox One olmasının sebebi Activision ile Microsoft arasında yapılan bir anlaşmadan kaynaklandığı belirtiliyor.

Oyuna gelecek olan bir diğer özellilk ise zombiler. Advanced Warfare‘deki zombilerin önceki oyunlardan en büyük farkı kontrol ettiğimiz karakterdeki gibi exo suit giyip daha zorlayıcı olacak olmaları.

15-01/15/cod.jpg

Serinin önceki oyunlarına göre çok farklı bir boyutta hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz yapımın Havoc DLC’si 27 Ocak‘ta satışa sunulacak. İlk olarak Xbox platformuna gelecek olan DLC, kısa bir süre sonra diğer platformlar için de yayınlanacak.

:: Call of Duty: Advanced Warfare’ın Havoc DLC’si hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSerkan Levent

Yaklaşık beş yıldır oyun editörlüğü yapmakta ve tam bir geek. Önemli oyun organizasyonlarında yer alan Serkan, oyun ve donanım haberleriyle ShiftDelete.Net'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
6 yıl önce

her ne kadar da bazıları cod un bu versiyonunun beğenmeseler de benim en çok hoşuma gitti, eğlenceli oyun

tahir40
tahir40
6 yıl önce

2 silah 2 de harita yap DLC deyip sat. Bi tek Cod oyunlarý için söylemiyorum ama oyun üreticilerinin gözünü kar hýrsý bürümüþ. Eskiden 30 dolar verir DVD’yi alýrdýk, oyunun ne bug’ý olurdu ne eksiði, Bknz. Unreal Tournament. Bugün adamlar 60 dolara oyunu yarým yamalak çýkarýp otu çöpü DLC yapýp satýyorlar. Ben Bethesda(Dishoonored Skyrim gibi) gibi adam akýllý her biri oyuna bedel, emek verilip çýkarýlmýþ DLC’ler haricinde DLC’ye para ödemiyorum…

SDN Okuru
SDN Okuru
6 yıl önce

2 silah 2 de harita yap DLC deyip sat. Bi tek Cod oyunları için söylemiyorum ama oyun üreticilerinin gözünü kar hırsı bürümüş. Eskiden 30 dolar verir DVD'yi alırdık, oyunun ne bug'ı olurdu ne eksiği, Bknz. Unreal Tournament. Bugün adamlar 60 dolara oyunu yarım yamalak çıkarıp otu çöpü DLC yapıp satıyorlar. Ben bethesda(Dishoonored Skyrim gibi) gibi adam akıllı her biri oyuna bedel, emek verilip çıkarılmış DLC'ler haricinde DLC'ye para ödemiyorum…

Orion578
Orion578
6 yıl önce

Þahsen DLC ürünlere karþý çýktýðým için ne sinema filmlerinin +30 dk sýna giderim ne de oyunlarýn dlc versiyonlarýný alýrým.

SDN Okuru
SDN Okuru
6 yıl önce

Ben superonline huawei modemle oyuna giremiyorum port ,firewall,upnp hepsinii denediiiim nat type open olmuyorrrr!!! Multi için aldım oyunu dogru duzgun giremiyorum ayda 1 anca! yardım

" CoD: AW Haloc DLC’sine Yakından Bakın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CoD: AW Haloc DLC’sine Yakından Bakın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CoD: AW Haloc DLC’sine Yakından Bakın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  3. 3 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  4. 4 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  5. 5 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  6. 6 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  7. 7 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  8. 8 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  9. 9 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  10. 10 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi