CoD: Warzone Nuke etkinliği detayları belli oldu


10 Nisan 2021 Cumartesi 09:18
ABONE OL
CoD: Warzone Nuke etkinliği detayları belli oldu

CoD: Warzone, Call of Duty serisinin battle royale versiyonu olarak biliniyor. Modern Warfare 2 ve Black Ops: Cold War‘daki öne çıkan detaylar, yakında gelecek bir etkinlik için heyecan yaratmak amacıyla, Warzone haritasına geldi. Dikkat çeken bu hamle, oyuncuların Warzone Nuke Etkinliği hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı oldu.

Call of Duty: Warzone Nuke etkinliği

Warzone, yeni Nuke etkinliğini mümkün olan en kısa sürede oyunculara sunmak istiyor. Geliştirici ekip bu kapsamda oyuna, etkinlik için paskalya yumurtalarını da ekledi. Warzone’da 2. sezonun gelişiyle beraber oyun içerisinde Füze Siloları detayı da geldi.  Son zamanlarda kullanıcılar, oyun içindeyken haritaların belli bölgelerinde patlamalar olduğuna şahit oldular. Oyuncular bu detayı, yeni etkinliğin bir parçası olarak düşündüler. Birçok kişi, Warzone’da füzelerinin havalanmasını ve nükleer olayların sahne olduğu diğer garip olayları merak eder duruma geldi. Oyuncular, Warzone Nuke etkinliğinin Verdansk’ı parçalayacağını ve yepyeni bir haritanın yolunu açacağını öne sürüyor.

Nuke etkinliği ile ilgili detay videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Warzone Nuke etkinliği ne zaman başlayacak?

CoD: Warzone

Çok sayıda oyuncu Warzone Nuke etkinliğinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Şimdilik geliştiriciler tarafından resmi bir tarih açıklanmadı. Ancak ortaya atılan iddialar, etkinliğin 21-22 Nisan tarihlerinde olacağını öne sürüyor. Çünkü bu tarihler, 2. Sezonun Warzone’da sona ereceği zamana denk geliyor.

Warzone füzeleri ve yeni harita sızıntısı

Oyuncular füzelerin havalandığını ve haritanın bazı kısımlarının yok edildiğini bildiriyorlar. Bu olaylar yalnızca belirli oyuncular için gerçekleşiyor. Ancak Warzone’un amacı tamamen bundan ibaret olarak görülüyor. Birçok oyuncu, bu patlamaların sadece belli oyunculara gösterildiğinden dolayı, bunun bir hata olduğuna inanıyordu.

CoD: Warzone

Warzone yeni harita detayları da bu etkinlik kapsamında ortaya çıkıyor. Bu kesin bir bilgi olmamakla beraber, oyuncular bu olayın Verdansk’ta bir nükleer bomba felaketine yol açacağını ve eski haritayı yok edip yenisinin geleceğine inanıyor. Oyuncular, bu hareketin Sezon 3 veya Sezon 4’ün gelişi sırasında yapılıp yapılmayacağından da emin değiller. ZestyCODLeaks tarafından oluşturulan Warzone yeni harita detaylarını, aşağıdaki Twitter paylaşımından görebilirsiniz:

Peki ya siz Nuke etkinliği ve yeni harita hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.
yazarMehmet Tandoğan

1994 yılında İstanbul Eminönü'nde doğdum. Uzun yıllardır oyun ve teknolojiyle iç içeyim. Oyun sektörü ile ilgili birçok yerelleştirme çalışmasında yer aldım. SDN ailesi ile oyun ve teknoloji yolculuğumu sürdürüyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Verdansk gitmesin ya

" CoD: Warzone Nuke etkinliği detayları belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CoD: Warzone Nuke etkinliği detayları belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CoD: Warzone Nuke etkinliği detayları belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!