Okunma

Çok Amaçlı Notebook Standı


02 Mart 2010 Salı 23:15
Çok Amaçlı Notebook Standı

DCK001 küçük boyutuyla diz üstü sistemleriniz için en ideal soğutma çözümü olmasının yanında barındırdığı DVD yazıcı ve 2.5″ sabit disk kutusuyla diz üstü sisteminizin tüm eksiklerini basitçe ortadan kaldırıyor!

Nu NB Theater ise mavi LED fanı ile dizüstü bilgisayarınızı buz gibi serin tutarken, sahip olduğu dahili 2+1 hoparlör sistemiyle size harika bir film ve müzik dinleme keyfi sunuyor!

Nu DCK001’siz Bir Netbook Asla Tam Donanımlı Sayılmaz

Sadece 1kg civarı ağırlıkları ve ultra kompakt dizaynları ile çoğumuzun vazgeçilmezi olan Netbook bilgisayarların optik sürücü içermemeleri ve ikinci bir sabit disk takılamaması nedeniyle kapasite problemleri olmaları gibi eksiklikleri bulunmaktadır (Piyasaya Yön Veren Ürünler).

Nu DCK001, tüm bu eksiklikleri giderecek, buna ek olarak ergonomi ve soğutma tarafında da sizi memnun edecek bir üründür. Ev ya da ofisinizde, 7″-11″ arası netbooklarınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz boyutlarda olan DKC001, slim tipte DVD yazıcısı ve tak çıkar özellikli disk kutusu ile fonksiyonel, eğimli yapısıyla ise ergonomiktir.

Nu DKC001 ile bir netbook kullanıcısının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir üründür. Slim DVD yazıcı, taşınabilir sabit disk, stand ve usb hub ihtiyaçlarını tek bir merkezde toplayan DKC001, bu cihazların ayrı ayrı alınıp kullanılması durumunda oluşacak kablo karmaşasının yaşanmasını da engellemektedir.

 

 DKC001, üzerinde bulunan iki adet USB girişi ile bir adet daha USB yuvası eklemektedir.

 

Dizüstü Bilgisayarınızı Home Theater PC’ye Dönüştürmenin Tek Yolu

Çoğu dizüstü bilgisayarın mevcut hoparlörleri, gerek ses kalitesi ve ses seviyesi açısından kullanıcılarını tatmin etmekten uzaktır. Nu NB Theater ile artık dizüstü bilgisayarınızda müzik dinlemekten ya da film izlemekten büyük keyif alacaksınız.

8″ ile 16″ arasındaki tüm dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu olan Nu NB Theater, subwoofer yanında iki adet hoparlörden oluşan ses sistemi ve 14cm mavi led’li fanı ile arzuladığınız kalitede ses çıkışı sağlarken, dizüstü bilgisayarınızı serinletme görevini de üstlenecek.

Nu NB Theater patentli Cosmic Echo Tasarımı sayesinde subwoofer’ından gelen bas sesleri iki yan hoparlörüne doğru yayar ve hoparlörlerinden aldığı tiz sesler ile birlikte surround etkisi yaratarak, izlediğiniz film ya da dinlediğiniz müziği daha iyi hissetmenizi sağlar.

Gerçek 10W subwoofer ve 2 adet 2W hoparlörleri ile toplamda 14W RMS çıkış gücü sunan Nu NB Theater’ın mükemmel ses kalitesine hayran olacaksınız (Dizüstü Sistemlerde Müthiş Yenilikler).

İçerdiği 14cm çapında, yüksek performanslı fanı ile dizüstü bilgisayarınızın soğutma performansını arttıran Nu NB Theater, fanının mavi led’leri sayesinde göz alıcı bir estetiğe sahiptir. Üzerindeki 3 kademeli açma kapama düğmesi sayesinde istediğiniz zaman fanı ve hoparlörleri açıp kapatabilirsiniz.

:: Diz üstü sistemleriniz için bu tür ürünleri tercih eder misiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çok Amaçlı Notebook Standı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çok Amaçlı Notebook Standı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çok Amaçlı Notebook Standı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "