Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı!


14 Haziran 2020 Pazar 14:30
Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı!

Bir zamanların en popüler korku oyunları arasında yer alan Outlast serisi, geçen yıl yeni bir oyun ile geleceği duyurulmuştu. Oyun serisininin yapımcı ve geliştirici şirketi Red Barrels, 2021 yılında çıkacak olan The Outlast Trials için farklı planlar yapıyor. Bu planlar arasında çok oyunculu özelliğin eklendiği oyunun çevrimiçi olarak oynabileceği aktarılıyor. Gelecek yıl oyunseverlerin karşısına çıkacak korku oyunu The Outlast Trials fragmanı yayınladı. 

Heyecan uyandırıyor ama kısacık: The Outlast Trials fragmanı

Hikaye kurgusuyla korku oyunu tutkunları için güzel bir seri olan Outlast serisi, bir dönemin en popüler oyunları arasında yer alıyordu.

Oyunun çok iyi olmayan grafikleri bulunuyor olsa da  gerek keyifli hikayesi gerekse heyecanın iliklere kadar hissedildiği kovalama anlarıyla, YouTube ve Twitch gibi platformlarda kısa süre içinde oyuncuların yayınlarını yaptığı bir oyun oldu.

Outlast, Outlast Whistleblower ve Outlast 2 şeklinde üç oyunu bulunan seriye 2021 yılında artık günümüz şartlarına uyum sağlamış olan The Outlast Trials çıkıyor.

Oyunun öncelikle çevrimiçi oynanabileceği ve 2 farklı karakteri seçip, oynanabilecek olması dikkat çekiyor. Bunların yanında oyunun diğer serilerinde olduğu gibi derin bir hikayesinin olacağının sinyalleri veriliyor. Soğuk Savaş döneminde geçeceği söylenen oyunda, deneyler yine ana merkeze konumlandırılmış.

The Outlast Trials fragmani-02

Yayınlanan fragmandan da görüleceği üzere oyunda deneyler ile değiştirilmiş, yarı insan yarı robot bir karakteri yönlendireceğiz. Bu karakterlerin (kişinin seçimine bırakıldığı düşünülüyor) kadın ve erkek versiyonları bulunuyor.

Yine önceki oyunlarda da göreceğimiz gibi izbandut bir abi bizleri kovalayacak. Oyundaki heyecanı katlayan bu dev ve saldırgan karakterler, kaçış anlarını daha korkunç hale getirmek için ekleniyor.

1 buçuk dakikalık fragmandan gördüğümüz kadarıyla oyun hakkında bu yorumları yapmak mümkün. Oyunun bu yıl içinde başka detaylarına kavuşmayı bekliyoruz.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Video gizli

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  bomba gibi geliyor bombaaa

" Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çok oyunculu The Outlast Trials fragmanı yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 2. 2 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 3. 3 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 4. 4 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 5. 5 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
 6. 6 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 7. 7 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 8. 8 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 9. 9 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 10. 10 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!