Okunma

Resimlerinizin Kontrolünü Ele Alın


26 Ocak 2009 Pazartesi 12:48
Resimlerinizin Kontrolünü Ele Alın

Bilgisayarınızda bulunan tüm resimleri bir kitaplık altında toplayarak düzenlemenizi ve çeşitli işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan programlardan biri olan Coly Photo Viewer aynı zamanda çeşitli resim formatları arasında dönüştürme işlemine de olanak tanıyor. Ayrıca çoğu resim görüntüleme programında olmayan histogram grafiği ile fotoğrafınızdaki tüm renk değerlerini grafiksel olarak görebilirsiniz.

 

Özelliklerine Göz Atın

Tüm popüler resim formatlarını destekleyen yazılımda bazı fotoğraflarınızda meydana gelen kırmızı göz hatasını yok edebilir, çeşitli görsel efektleri resimlerinize uygulayabilir, kalite ve renk oranlarını yeniden düzenleyebilir, slayt şovlar hazırlayabilir, klavye ve fare kısayolları atayarak işlemlerinizi hızlandırabilir ve desteklenen tüm resim formatları arasında istediğiniz dönüştürme işlemini kalite kaybını minimuma indirerek yapabilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü bazı kısıtlamalarla sunuluyor. Bu kısıtlamaları kaldırarak tam sürümü satın almak istiyorsanız 29,95 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (2,06 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için:
Coly Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resimlerinizin Kontrolünü Ele Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlerinizin Kontrolünü Ele Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlerinizin Kontrolünü Ele Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "