Comic Con 2021’den üzücü haber


02 Mart 2021 Salı 23:00
ABONE OL
Comic Con 2021’den üzücü haber

Geçtiğimiz sene koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Comic Con festivalinden bu sene de üzücü haber geldi. Comic Con 2021 yetkilileri Temmuz ayında yapılması planlanan etkinliğin bu sene de ertelendiğin duyururken, Kasım ayında hem yüz yüze, hem de sanal olarak düzenlenebileceğinden bahsetti.

Comic Con 2021 Kasım ayına sarktı

Her sene San Diego’da gerçekleştirilen Comic Con etkinliği devam eden koronavirüs salgını nedeniyle ikinci kez kapılarını ziyaretçilere kapadı. Comic Con International tarafından yapılan açıklamada, Kasım ayında yüz yüze etkinlik düzenlenmesi ile ilgili planların bulunduğu aktarıldı.

comic-con-2021-etkinligi-ileri-bir-tarihe-ertelendi

Twitter üzerinden yapılan açıklamada, “Bildiğiniz gibi, halk sağlığı ve güvenliği konusundaki endişeler nedeniyle San Diego Comic Convention 2020 etkinliğini iptal etmek zorunda kalmıştık. Kısa süre önce de Anaheim’daki 2021 bahar şovumuzu erteledik. Aşının yaygınlaşması ve aşılanan bireylerin artması sevindirici olsa da, Comic Con büyüklüğündeki bir etkinliği güvenli şekilde gerçekleştirmek için Temmuz ayının erken olduğu görülüyor. Bu nedenle Comic Con 2021 etkinliğini ertelemek gibi zorlu bir kararı vermiş bulunuyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca 2021 etkinliğine bilet alanların iade istememeleri haline otomatik olarak 2022 etkinliğine bilet almış sayılacağını belirten yetkililer, tüm dünyanın geçtiği bu zor zamanlarda anlayışlı oldukları için herkese teşekkürlerini iletti. Gösterinin yüz yüze olarak aynı yerinde mi, yoksa başka bir yerde mi gerçekleşeceğiyle maliyeti hakkında net bir bilgi ise paylaşılmadı.

Daha önce sınırlı mali kaynaklar gerekçe gösterilerek sanal olarak düzenlenecek etkinlik üç günden bir güne düşürülmüştü. Çeşitli filmler, TV şovları, çizgi romanlar gibi faaliyetler barındıracak olan etkinlikle ilgili tüm haberler için festivalin resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
yazarErman Ciğerim

1995 yılında doğdu. Gazetecilik bölümü mezunu. Çok sevdiği teknoloji editörlüğü kariyerini ShiftDelete.Net'te devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Comic Con 2021’den üzücü haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Comic Con 2021’den üzücü haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Comic Con 2021’den üzücü haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme