Okunma

İnternette 3 Boyutlu Gezinin


25 Ocak 2009 Pazar 20:06
İnternette 3 Boyutlu Gezinin

Tüm popüler internet sitelerinde kullanabileceğiniz Cooliris ile bu sitelerin görünümünü üç boyutlu bir hale çevirerek aldığınız keyfi ve görsel zenginliği maksimuma çıkarabilirsiniz. Eklenti, Firefox tarayıcınıza kurulduktan sonra pencerenizin üst bölümüne simgesini bırakıyor.

Panoya Gönderin

Üst bölümde bulunan eklenti simgesine tıkladığınız zaman 3D Wall adı verilen bir panoya o sitelere ait tüm sayfalar ve medya öğeleri taşınıyor. Ancak girdiğiniz siteler Cooliris ile uyumlu olmak zorunda. Bu duvardan akan tüm öğelerin hızını, açısını ve eğimini belirleyebilir; farenizin tekerleği ile istediğiniz öğeye yakınlaşarak görüntüleyebilirsiniz.

:: Eklentiyi indirmek için tıklayın.

:: Eklenti ile ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi için: Cooliris
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İnternette 3 Boyutlu Gezinin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu sadece firefox için değil. explorerda destekliyor..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Gereksiz …

" İnternette 3 Boyutlu Gezinin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternette 3 Boyutlu Gezinin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternette 3 Boyutlu Gezinin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "