Okunma

Corsair Dominator GT’ler Toplatılıyor!


08 Temmuz 2009 Çarşamba 06:58
Corsair Dominator GT’ler Toplatılıyor!

Corsair tarafından yapılan açıklamada firmanın bir süreliğine Dominator GT serisi DDR3 belleklerin satışını durdurma kararı aldığı belirtildi. Bellek kitlerinde bulunan Elpida yongalarında bulunan bir hata sebebiyle bu kararın alındığı belirtiliyor. DDR3-2000 CAS 7 Elpida yongalarının, henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı hatalara yol açtığı söylenirken, hata oranın çok düşük olmasına rağmen firmanın müşteri memnuniyeti için bu kararı aldığı açıklandı.

TW3X4G1600C6GTF, TR3X6G1866C7GTF, TR3X6G2000C8GTF, TR3X3G2000C7GTF ve TR3X6G2000C7GTF seri numaralarına sahip modellere sahip olanlara Corsair tarafından ücretsiz destek verilecek. Firma hata giderilene kadar bu modellerin satışını durduracağını belirtti.

:: Corsair Dominator GT serisi belleklerden satın almayı düşünüyor muydunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Corsair Dominator GT’ler Toplatılıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Corsair Dominator GT’ler Toplatılıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Corsair Dominator GT’ler Toplatılıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "