Corsair ilk oyuncu koltuğunu duyurdu!


2017-01-09 07:00:00
Corsair ilk oyuncu koltuğunu duyurdu!

Corsair, Consumer Electronics Show 2017 (CES) etkinliğinde ilk oyuncu koltuğu olan T1 Race modelini tanıttı. Peki, şirketin oyuncu koltukları pazarına ilk adımı olan Corsair T1 Race ne farklar sunuyor?

Corsair T1 Race oyuncu koltuğu özellikleri

Oyuncular için ürettiği ekipmanlar ile de adından söz ettirmeyi başaran Corsair, şimdi de oyuncu koltuğu T1 Race ile ergonomik ve rahat bir biçimde oyun oynamanızı sağlamak istiyor. Geliştirme çalışmalarının sürdüğü belirtilen proje ile saatlerce bilgisayar başında oturanların sağlığı anlamında önemli bir katkı sağlanılması hedefleniyor.

17-01/08/corsair-ilk-oyuncu-koltugunu-duyurdu-2.jpg

Yarış otomobilleri için koltuk tasarlayan ve üreten kişiler tarafından geliştirildiği belirtilen T1 Race oyuncu koltuğu, dayanıklı olması açısından metal kasa üzerine kurulmuş. 4 boyutlu kolçaklar ise yüksek kalitede plastikten yapılırken, karbon fiber bir görünümü ile oldukça şık gözüküyor.

Vücudunuzun temas edeceği alanlar ise poliüretandan üretilmiş durumda. Deri yerine bu tercihin sebebiyse maliyeti düşürmek olarak belirtiliyor. Corsair, ürünün fiyatını uygun tutarak oyuncu koltuğunun ulaşılabilir olmasını istiyor.

Son kullanıcıya ulaşmaya oldukça yakın olduğu belirtilen Corsair T1 Race için şu andaki tek engelin oldukça önemli bir detay olan tekerlek seçimi olduğu belirtilmekte. Ürünün tam olarak hangi fiyatla ve ne zaman çıkacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

:: Herhangi bir markanın oyuncu  koltuğunu kullanıyor musunuz?


 • yazarİlker Şekercioğlu

  Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Corsair ilk oyuncu koltuğunu duyurdu!” üzerine 10 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Ne gereksiz bir sey bu boyle. Gaz cikartinca emiyor mu bu koltuk simdi? Yada Gaz cikartinca mutfak tupunu mu dolduruyor? Ne yapiyor yani?

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Kırmızı siyaha boya oyuncu aksesuarları diye kol gibi fiyata sat

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Tekerlek seçimi nedir arkadaş ya google translate'e mi çeviri yaptırdınız. Direksiyon seçimi olacak o düzeltiverin 🙂 malum ingilizce'de wheel hem tekerlek hem direksiyon ya 🙂

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Bu koltukların çok özenle yapılmışlarnın fiyatıyla istikmalden oturma grubu satın alınıyor 🙂

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Ömrünüzü pc başında daha rahat ziyan edin diye koltuk yapmışlar. Aman ne güzel.

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Fenaymış çıkarsa değerlendirilir

  7. SDN Okuru dedi ki:

   elini ensesinde birleştirmiş adam gibi duruyor… fazlasıyla kavrayıcı… oyundan farklı hisler oluşturma ihtimali var yani… uyandıriim… :))))

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Koltuk? 5 senelik sandalyem var 🙁

  Yorum yazın