Okunma

Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu


26 Aralık 2014 Cuma 19:00
Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu

Intel Türkiye, Ashoka, Galata Business Angels ve Endeavor Türkiye desteğiyle hayata geçirilen ve sosyal inovasyon hedefli projelere ev sahipliği yapan Çözüm Kumbarası juriye zorlu anlar yaşatan bir dönemin sonunda ilk üç projeyi duyurdu.

Konu sosyal inovasyon

Sosyal inovasyon alanında yarışan projelerden ilk üçe girenler üçüncüden birinciye doğru bakıldığında kitlesen fonlama sistemi Fongogo, duruş bozukluklarını düzeltmek için sunulan akıllı cihaz çözümünü barındıran Pao ve online alışverişte küsuratı yuvarlayarak yardım kurumlarına bağış yapmanızı sağlayan Yuvarla olarak karşımıza çıkıyor.

Çözüm Kumbarası’ndaki ilerleyişi Intel Türkiye Ülke Müdürü Burak Aydın‘a, birinci olan projenin geçtiği adımları da projenin kurucu ortağı Erdi Yerebasmaz‘a sorduk.

:: Fikirlerinizi nerede değerlendiriyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    giriş ve çıkış jeneriği güzelde az sesini kısabilir misiniz? Kulaklık kullandığım için biraz ses yüksek geldi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ingilizcenin feriştahı 😀

" Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çözüm Kumbarası’nda Kazananlar Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "