Okunma

Resimlerinizi Konuşturun


29 Kasım 2008 Cumartesi 00:12
Resimlerinizi Konuşturun

Çizimlerinizdeki ya da resimlerinizdeki insanlara hatta çizgi kahramanlara dahi çeşitli yüz mimikleri uygulayarak onları konuşur bir havaya sokmak için CrazyTalk kullanıcılarına üst seviye performans sunuyor. Ekleyeceğiniz ses dosyalarındaki iniş ve çıkışlara, titreşimlere bağlı olarak yüz mimikleri de değişik hallere giriyor ve böylelikle oldukça gerçekçi bir konuşma havası yaratılmış oluyor.


Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

Ses dosyanızı, bilgisayarınızdan belirleyebileceğiniz gibi programın size sunduğu ses kaydetme özelliğini kullanarak da seçebilirsiniz. Eğer ses dosyanızdaki titreşimlere göre CrazyTalk resminize istediğiniz mimikleri kazandıramadıysa bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz. Ayrıca programın size sunduğu hazır yüzlerden birini seçerek kendi animasyonlarınızı yaratabilirsiniz. Üstelik bu şablonları isteğinize göre değiştirebilir ve yeniden şekillendirebilirsiniz.


Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

İndirin

Yazılım ile yapılmış çeşitli mimik ve seslendirme işlemlerine ait örnek dosyalara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca programın kullanımı ile ilgili çeşitli alıştırma derslerini de buradan görüp CrazyTalk‘ı daha etkin kullanabilirsiniz. Programın bu sürümü 15 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 15 günden sonra da kullanabilmek için  49,95 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.  (47 MB)

:: Yazılımla ilgili düşüncelerinizi SDN forumlarında paylaşın

Bilgi için: Reallusion
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Resimlerinizi Konuşturun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    para para para

" Resimlerinizi Konuşturun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlerinizi Konuşturun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlerinizi Konuşturun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "