Okunma

CRM çözümlerinde TeamGram ile farkı hissedin


14 Haziran 2018 Perşembe 10:30
CRM çözümlerinde TeamGram ile farkı hissedin

KOBİ’lerin ve şirketlerin Müşteri İlişkileri Yönetimi, CRM çözümleri için en güncel ve yenilikçi çözümlerin başında TeamGram geliyor. Peki, TeamGram nasıl çalışıyor? Sunduğu yenilikler neler?

TeamGram nedir?

Şirketinizde müşteri ile tanışmanızdan siparişin teslimine kadar tüm satış sürecini ve yapılacak işleri yönetmenizi sağlayan bulut tabanlı bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümüdür. TeamGram, KOBİ’lerin şatışlarını, müşteri ilişkilerini ve satışların başından sonuna kadar geçen tüm süreci, dijital ortamda takip etmenizi ve yürütmenizi sağlayan, uygun fiyatı ile de KOBİ’ler için ideal bir CRM programıdır.

TeamGram hangi özelliklere sahip?

TeamGram, öncelikli olarak kolay kullanım sunan bir arayüz ile karşınıza çıkıyor. Modern ve kullanıcı dostu olan bu arayüz üzerinden, kısa süreli bir deneyimleme sonrasında, tüm özelliklere ve işlevlere hakim olabilirsiniz. TeamGram’ın bu konuda, hızlandırıcı eğitici içerikleri de mevcut. Şirketlerin en çok beğeneceği detaylardan biri de, Eğitim ve kurulum ihtiyacının olmayışı. Web tabanlı arayüzü ve uygulamaları, kullanıma hazır bir halde sizleri bekliyor.

TeamGram CRM çözümü, satışlar, teklifler, siparişler, toplantı notları almak ve satışlarla ilgili tüm aşamaların takibi gibi, şirketler için büyük önem taşıyan özelliklere sahip.

Bu gibi birincil özelliklere ek olarak, şirketlerin özelleştirebileceği alanlar da çözümün önemli bir parçası. Şirketler hazır olan formlara, kendilerine ait olan özel alanlar ekleyip, hızlı kullanım için önceden kaydettikleri şablonları (teklif şablonları gibi) kullanabiliyor. Akıllı e-posta özelliği ile satışlarla ilgili e-posta yazışmaları otomatik olarak TeamGram’a aktarılabiliyor.

Satışları ve performansı artırmak TeamGram ile çok kolay

Satış yönetimini ana odak olarak sunan çözüm, “Satışlar” sekmesi altından son derece kapsamlı bir takip sistemi sunmakta. Potansiyeli müşteri, müşteri dönüşme aşamasından, satışın bitişine kadar tüm detaylar bu alandan yönetilebiliyor. Notlar eklenebilir, teklifler hazırlanabilir, siparişler oluşturulabilir. Stoklarda olan ürünler otomatik olarak değerleri ve miktarları ile tekliflere eklenebilir. Teklifler öncesinde stok sorunu var ise, sistemden hemen sipariş verilebilir.

 

Teamgram kimlere hitap ediyor?

İşlerini dijital ortama taşımak isteyen şirketlere, satış ekibi ve satış organizasyonu olan veya satış sürecini yen, kurmakta olan şirketlere hitap eden bir çözüm. Özelleştirilebilir yapısından ve kolay kullanımından dolayı çok fazla çeşitte sektörün ihtiyacını çözebilecek niteliktedir. Reklam, pazarlama ve iletişim , yazılım/donanım teknoloji, inşaat ve yapı malzemeleri, tekstil, makina üreticileri ve satıcıları, gübre-ilaç kuruluşları, kuru ve yaş meyve-sebze toptancıları, sağlık, turizm, lojistik, emlak ve danışmanlık firmaları gibi çok sayıda sektörde, TeaGram büyük avantaj sağlar.

Türkçe, İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Rusça dil destekleri sayesinde, dünyanın her noktasında, global bir erişim imkanı sunuyor. iOS ve Android işletim sistemlerinde yer alan uygulamalar ise bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile erişim imkanı sunuyor.

Bu yenilikçi ve teknolojik çözüme ulaşmak, kullanmak ve hemen kullanmaya başlamak için bu linke tıklayabilirsiniz. TeamGram’in şirketlere sunduğu, 14 günlük deneme sürümü ile sistemin sizlere sunduğu tüm özellikleri deneme imkanı da sunuyor.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CRM çözümlerinde TeamGram ile farkı hissedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CRM çözümlerinde TeamGram ile farkı hissedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CRM çözümlerinde TeamGram ile farkı hissedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "