CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G Playmaster!


04 Eylül 2020 Cuma 10:45
CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G Playmaster!

Oyun oynamak bazıları için gerçekten de bir tutku. Hal böyle olunca oyunlar hakkında geliştirilen yazılımlar da bu tutkuyu hissedenler için önemli. Biliyorsunuz Logitech G serisi içinde birçok oyuncu ekipmanı var. Şimdi ise Logitech G Playmaster yazılımı ile tutkunu olduğunuz Counter-Strike üzerinde daha başarılı olabilirsiniz. Yazılımın desteklediği ilk oyun popüler çok oyunculu oyun CS: GO oluyor.

Logitech G Playmaster yazılımı CS’te başarı getirmeyi vadediyor

Logitech G, becerilerinizi geliştirmenize ve oyuncuları takip etme, hareket etme ve ateş etme gibi belirli teknikleri uygulamanıza yardımcı olmak için tasarlanan Playmaster, Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir e-spor eğitim programı duyurdu.

CS: GO içinde özel haritalar ve seviyeler oluşturulan bu sistemde, hem oyuncular mevcut beceri seviyelerini değerlendiriyor hem de alıştırma yapıp bu becerileri geliştirebiliyor.

Yazılımın geliştirilmesi adına Limerick Üniversitesi‘nde bulunan Lero Esports Bilim Araştırma Laboratuvarı ile birlikte çalışıldı. Logitech de Playmaster’ı duyurduğu yazısında buna vurgu yaparak, ‘’bilim tarafından destekleniyor’’ ibaresini kullanıyor.

Logitech G Playmaster yazilimi-00

Nasıl çalışıyor?

Öncelikle Playmaster, oyunculara sevdikleri oyunlarda performanslarını nasıl geliştireceklerini öğretmek için tasarlanmış beceri tabanlı bir yazılım programı olarak tanımlanıyor.

Bu yazılım oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini saptıyor ve her oyuncunun çok daha başarılı olması için yönlendirmeler sunuyor. 30 dakika süren temel test için ‘’PLAYMASTER.GG’’ internet sayfasına girmeniz gerekiyor. Bu yazılımın desteklediği ilk oyunsa yukarıda da bahsettiğimiz gibi CS: GO oluyor. İlerleyen süreçte oyun sayısının artması planlanıyor.

Yarım saat süren testin ardından Playmaster, düşmanı tespit etmede, nişan almada, silahlara göre değişen geri tepme ve daha fazlası dahil olmak üzere becerileri geliştirmek için özel, kişiselleştirilmiş bir öneri sunuyor.  Şu anda betada olan ve ücretsiz sunulan yazılımı denemek isteyenleri şu bağlantıya alabiliriz.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

çok ta önemli değil

" CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G Playmaster! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G Playmaster! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CS: GO’da başarılı olmak için Logitech G Playmaster! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  2. 2 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  3. 3 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  4. 4 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  5. 5 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  6. 6 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  7. 7 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  9. 9 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  10. 10 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!