Okunma

Cumhurbaşkanlığını Kim Takip Edecek?


03 Şubat 2011 Perşembe 09:50
Cumhurbaşkanlığını Kim Takip Edecek?

Uzun süredir bulunan medya takip kavramı internetin gelişmesiyle birlikte çok daha farklı bir platform haline geldi. Kurumlar hakkında çıkan tüm haberleri dosyalayıp rapor haline getiren bu firmalar, internet sayesinde anlık raporlama dönemine geçti.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı da basında çıkan haberleri öğrenmek için medya takip kurumlarını kullanıyor. Peki, Cumhurbaşkanlığı 2011 yılı için hangi sistemi tercih edecek?

 

Cumhurbaşkanlığı İnternetten Bilgilendirilecek

Cumhurbaşkanlığı 2011 yılı için, Medya Takip Merkezi (MTM) adlı firmayla anlaştığını açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve danışmanları, devletin zirvesiyle ilgili çıkan haberleri internet üzerinden anlık raporlarla takip edebilecek.

MTM‘in sistemi, gazete ve dergilerle birlikte internet sitesilerini de medya takip raporlarına ekliyor. Kurum Cumhurbaşkanlığı’na hem günlük dosya hem de internet servisiyle birlikte bilgi verecek.

:: Devletin zirvesi sizce teknolojiyi başka nasıl kullanmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cumhurbaşkanlığını Kim Takip Edecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cumhurbaşkanlığını Kim Takip Edecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cumhurbaşkanlığını Kim Takip Edecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "