Okunma

Türktan’ın Yeni Koltuğu Belli Oldu


11 Haziran 2009 Perşembe 11:42
Türktan’ın Yeni Koltuğu Belli Oldu

Dün akşam saatlerinde Avea’daki genel müdür değişikliğini sizlere iletmiş ve henüz Türk Telekom ve Avea’dan resmi bir açıklama gelmediğini belirtmiştik. Bugün gelen resmi açıklamayla Avea eski CEO’su Cüneyt Türktan’ın yeni konumu da belli oldu.


Avea eski CEO’su Cüneyt Türktan bundan böyle Oger Telecom bünyesinde.

Alınan kararla 2006 yılından bu yana Avea’da Genel Müdürlük görevini yürüten Cüneyt Türktan, 30 Haziran 2009 tarihi itibariyle Oger Telecom’a “Yeni Nesil Kablosuz Yatırımlar” konusunda Yönetim Kurulu Başkanı Stratejik Danışmanı olarak atandı. 2006 yılından bu yana Cisco Systems Türkiye’nin Genel Müdürlüğünü yürüten Erkan Akdemir ise 23 Haziran 2009 tarihi itibariyle Avea’nın Genel Müdürlüğüne getirildi.

Türktan’ın Stratejik Danışman olarak atandığı Oger Telecom, merkezi Dubai’de bulunan, Türkiye, Orta Doğu ve Güney Afrika’nın da aralarında bulunduğu büyüyen birçok pazarda 38 milyonun üzerinde müşteriye sabit hattan GSM ve internete kadar çeşitli alanlarda hizmet sunan telekom operatörü ünvanını taşıyor.

:: Bu transferler firmalarda nasıl değişikliklere yol açar?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türktan’ın Yeni Koltuğu Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türktan’ın Yeni Koltuğu Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türktan’ın Yeni Koltuğu Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "