Okunma

Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek


12 Haziran 2014 Perşembe 07:44
Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek

Ağ güvenliği çözümleri sektöründe hizmet veren şirketlerden Cyberoam, yeni başlattığı kampanyası Türkiye’deki üniversite ve akademi kurumlarına ürün ve hizmetlerini yüzde 20 indirimli olarak sunacağını duyurdu. Kampanya kapsamındaki eğitim kurumları Cyberoam ürünlerini satın alırken veya hizmet anlaşmalarını yenilerken sunulan bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Eğitim konusunda hizmet veren kurumların kısıtlı bütçelerini en verimli şekilde kullanmasına yardımcı olmak amacı ile bu kampanyayı başlatan Cyberoam ile web filtresi, uygulama ve dosya paylaşım platformlarının kontrolü, download sınırlandırması ve adil bant genişliği dağıtımı gibi çözüm ve güvenlik önlemleri ile eğitim kurumlarının ağ güvenliğine yardımcı oldu.

:: Ağ güvenliği konusunda kurumsal şirketler ile çalışmayı düşünür müsünüz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Cyberoam mı at çöpe gitsin kısacası Türkiyede Adam gibi bir destek verebilen bile yok .

" Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cyberoam’dan Eğitime Yüzde 20 Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "