Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı


06 Şubat 2021 Cumartesi 02:31
ABONE OL
Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı

2021 yılının ikinci güncellemesini alan Cyberpunk 2077, bazı güvenlik güncellemelerini içeriyor. 1.12 versiyonu yayınlanan oyunun güncelleme planlaması yayınlandı.

Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi nihayet çıktı

CD Projekt Red, oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulduğu için Cyberpunk 2077 oyununu erken piyasaya sürmek zorunda kalmıştı. Bu sebepten dolayı birçok hata ile karşılaşan oyuncular, bu kez de şirketi giderilmeyi bekleyen hatalar nedeniyle eleştirdi.

Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınladı

Kısa süre içerisinde 5 adet güncelleme yayınlanan CD Projekt Red, 2021 yılında güncelleme yayınlamaya devam edeceğini ve ücretsiz DLC paketleri ile kullanıcıların karşısına çıkacağını açıkladı.

Yayınlanan 1.12 güncellemesinde kritik açıkların hedeflendiğini belirten şirket, kayıt dosyalarını da içeren RCE (Remote Code Execution) açığının da kapatıldığının altını çizdi.

PC ve oyun konsolları için bu ay içerisinde yeni bir güncelleme daha yayınlanacağı tahmin ediliyor. Oyunda yer alan hatalar ve güvenlik açıkları nedeniyle sık sık güncelleme yayınlayan şirket, 2021 yılının son çeyreğinde yeni nesil konsollar için de güncelleme yayınlayacak.

Yeni güncelleme ile birlikte ASLR (Address Space Layout Randomization) olmayan DLL dosyalarının kaldırıldığını açıklayan firma, bu sayede güvenlik açıklarının önüne geçeceklerini belirtti.
yazarYiğit Ali Demir

Siber güvenlik ve yazılım alanlarına ilgi duyan Yiğit Ali, geçtiğimiz yıl SDN ailesine katılarak okuyuculara faydalı içerikler oluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
25 gün önce

Oyun erken çıkmadı, CDPR oyunu daha fazla “erteleyemediği” için aralıkta çıktı. Oyun en başta temmuz da çıkacaktı, kasım daha sonra aralığa ertelendi… Firma nın çalışanları geliştiricileri firmadan, sürekli mesai yapmaktan, firmanın çalışanlarını dinlememesinden bıkmıştı. Bunu da işten ayrılanlar dile getirdi. 2018 de birkez cdpr güç kaybı yaşadı, aralıkta bir kez daha erleteme olsa idi bunu tekrar yaşayabilirdi, bunu göze alamadı ve aralıkta yayınladı. Cdpr dediğiniz gibi müşterilerinin söylediğine eleştirilerine önem verse idi 1. oyunu temmuzda çıkartırdı 2. oyunu düzgün çıkartırdı….

" Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cyberpunk 2077 1.12 güncellemesi yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği