Cyberpunk 2077 için 1.21 yaması yayınlandı


16 Nisan 2021 Cuma 01:00
ABONE OL
Cyberpunk 2077 için 1.21 yaması yayınlandı

Cyberpunk 2077 oyunu için geçtiğimiz aylarda gelen 1.2 yaması oyuncuların yüzünü güldürmedi. Gelen yama özellikle PlayStation konsolu tarafında büyük optimizasyon sorunlarına neden oldu. Tüm bu sorunları aşmak için ekip tekrardan bir güncelleme getirmeye karar verdi. Şu anda oyun için yeni bir güncelleme olan 1.21 yaması yayınlandı. Yama çok sayıda optimizasyon sorunlarını ve oyun içi hataları gideriyor. İşte yama ile ilgili tüm detaylar:

Cyberpunk 2077 güncelleme almaya devam ediyor

Cyberpunk 2077 yama 1.2’den sonra ilk düzeltme güncellemesini aldı ve söz konusu yama tarafından oluşturulan bazı sorunları giderdi. Dolayısıyla bu yama oyunun genel kararlılığını daha da geliştirdi. Yama 1.21 PC’de konsollarda ve Stadia‘da yayınlandı. Diğer yamalar ve düzeltmelerde olduğu gibi CD Projekt Red bu güncellemenin getirdiği uzun bir düzeltme ve iyileştirme listesi paylaştı. Bu liste konsola özgü bazı değişiklikler dışında görev, açık dünya, oyun, kullanıcı arayüzü, kararlılık ve performans sorunları için düzeltmeler içeriyor.

Cyberpunk 2077, 1.21 yama notları

Resmi web sitesinde paylaşıldığı üzere yama 1.21, Cyberpunk 2077’ye düzeltmeler ve iyileştirmeler getiriyor. Görev ve açık dünya ile ilgili düzeltmeler açısından Discount Doc ve Bloody Ritual gibi Cyberpsycho Sighting görevleriyle ilgili sorunlar ele alındı. Oyun içi karakter Takemura, Down on the Street görevi sırasında artık Japantown Docks’ta sıkışıp kalmayacak. Oyunda yer alan sayısız görevle ilgili düzeltmelerin yanı sıra Japonya’da geçen görevler için birçok düzeltme yapıldı.

Oynanış ve diğer düzeltmeler

Cyberpunk 2077 1.21 yaması

Oynanış ve diğer düzeltmeler açısından NCPD görevlileri çatıda bir suç işlediklerinde artık oyuncunun arkasında birden bire ortaya çıkmayacak. NPC’ler artık daha sorunsuz hale geldi. Kullanıcı arayüzü artık bu yama sayesinde daha stabil hale getirildi. Cyberpunk 2077 için yama 1.21 bellek yönetimi iyileştirmelerini de beraberinde getirdi.

Konsola özel düzeltmeler

Konsola özel düzeltmeler açısından PlayStation 4′teki Cyberpunk 2077‘nin Japonca sürümü artık oyuncuların daire düğmesini kullanarak Fotoğraf Modu’nda çıkartma seçmelerine izin verecek. Bunun yanı sıra birçok optimizasyon sorunları ve bug’lar bu yama ile giderildi.

Yama 1.21, Steam‘de yaklaşık 1,6 GB boyutundadır ve bu boyutu platforma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. CD Projekt Red tarafından paylaşılan zaman çizelgesine göre yama 1.21 son büyük güncelleme arasında yer alıyor. Oyun bundan sonra bu yama sonrasında oluşan hatalar için daha küçük güncellemeler alacak.

Sizce gelecek olan güncellemeler oyunu daha sorunsuz hale getirir mi? Oyun ile genel fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.
yazarMehmet Tandoğan

1994 yılında İstanbul Eminönü'nde doğdum. Uzun yıllardır oyun ve teknolojiyle iç içeyim. Oyun sektörü ile ilgili birçok yerelleştirme çalışmasında yer aldım. SDN ailesi ile oyun ve teknoloji yolculuğumu sürdürüyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
26 gün önce

Oyundan çok hata haberleri var

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
26 gün önce

Xbox One s de oynamak için aylardır bekliyorum hala düzeltme gerekiyormuş son düzeltmeye kadar beklicez.

" Cyberpunk 2077 için 1.21 yaması yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cyberpunk 2077 için 1.21 yaması yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cyberpunk 2077 için 1.21 yaması yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik
  2. 2 Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme! Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!
  3. 3 Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması
  4. 4 DJI Air 2S Combo kutu açılışı ve inceleme DJI Air 2S Combo kutu açılışı ve inceleme
  5. 5 Android telefonlar için en iyi oyunlar! #1 Android telefonlar için en iyi oyunlar! #1
  6. 6 Ofisin yenisi MSI RTX 3070 Gaming X Trio inceleme Ofisin yenisi MSI RTX 3070 Gaming X Trio inceleme
  7. 7 Huawei Watch Fit Elegant akıllı saat inceleme Huawei Watch Fit Elegant akıllı saat inceleme
  8. 8 İki ekranlı Asus ZenBook 14 inceleme! İki ekranlı Asus ZenBook 14 inceleme!
  9. 9 Sporcular için üretildi: Powerbeats Pro kutu açılışı Sporcular için üretildi: Powerbeats Pro kutu açılışı
  10. 10 Furkan parasını unutunca drone ile para gönderdik! Furkan parasını unutunca drone ile para gönderdik!