Okunma

Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz


27 Mayıs 2016 Cuma 17:00
Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz

Birçoğumuzun gönlünde taht kurmayı başaran ve bizleri yani oyuncuları bir hayli memnun etmeye devam eden Polonyalı geliştirici ekip CD Projekt RED, geçtiğimiz saatler içerisinde yeni bir açıklamada bulundu.

Eurogamer ekibi ile kısa bir söyleyişide bulunan geliştirici ekip, Cyberpunk 2077 için uzun bir sürenin ardından konuştu.

Önümüzdeki ay içerisinde başlayacak olan ve bizlerin de soluksuz bir şekilde takip edeceğimiz E3 2016 etkinliğinde Cyberpunk 2077 yaptını görüp görmeyeceğimiz merak söz konusu idi.

Yapılan bu söyleyiş esnasında CD Projekt RED kurucularından Marcin Iwinski, merakları giderecek cevabı verdi.

16-05/27/cyberp.jpg

Daha kaç yıl bekleyeceğiz?

Ünlü isim, E3 2016 etkinliğinde kendilerinin bulunabileceğini ve belki de bir sürpriz proje ile bizleri şaşırtabileceklerini belirtti.

Buraya kadar her şey güzel iken Iwinski, Cyberpunk 2077 için de kötü bir haber ile karşımıza çıktı.

Cyberpunk 2077 yapıtının hala geliştirilme aşamasında olduğu için E3 2016 etkinliğinde gösterilmeyeceğini üzülerek belirtti.

İlk olarak 2012 yılında geliştirildiği duyurulan ve Cyberpunk 2020 ile bağlantılı olacak olan yapıt için beklemeye devam edeceğiz.

:: Cyberpunk temasını sizler de özlemediniz mi?
yazarAlperen Altuğ

Teknoloji ve oyun editörlüğü ile zaman geçirirken, diğer yandan da bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. Atari ile bu serüvene katılan Alperen, konsollar ile arasını bir türlü düzeltemedi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    2077 de çıkar inşallah

  2. SDN Okuru dedi ki:

    2077 de çıkar inşallah

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Konsol candır can.

" Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cyberpunk 2077 için Daha Bekleyeceğiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "