Okunma

Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?


19 Aralık 2018 Çarşamba 12:33
Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

2012 yılında, CD Project Red tarafından duyurulan Cyberpunk 2077, sonunda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyun için şimdiden ne kadar satacağı, ne kadar gelir elde ettireceği gibi tahminler yapılmaya başlandı.

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkıyor?

ilk duyurudan neredeyse 7 sene sonra, oyuncular Cyberpunk 2077 oynamaya başlayabilecekler. Polonya merkezli StockWatch adlı analiz firmasının sunduğu verilere göre, oyun 2019’un 4. çeyreğinde piyasaya sürülmüş olacak.

Sadece çıktığı çeyrekte dahi 19 milyon adet kopya satacağını öne süren StockWatch, yaklaşık olarak 525 milyon dolarlık bir gelir elde edileceğini de öngörmekte.

Paylaşılan yazıda, Red Dead Redemption 2 ile sürekli olarak satış ve gelir oranı açısından kıyaslanan Cyberpunk, analiz şirketine göre Red Dead Redemtion’dan daha fazla gelir elde ettirtmeyi başaracak. Bu tahminlerini ise, Red Dead Redemption 2‘nin sadece konsollarda bulunması ve gelecek temasının Vahşi Batı temasından çok daha ilgi çekici olması üzerine dayandırmışlar.

Sanıyoruz ki Cyberpunk için 2019,  bekleyenlerin heyecanını koruyabileceği son yıl. Bir kez daha ertelenmeye giderse, oyunu heyecanla bekleyen kitle önemli oranda azalabilir.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?”

 1. Anonim dedi ki:

  bence sönük cıkacak

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu sefer oyun büyük oranda hazır 2019 da çıkacak

 3. Anonim dedi ki:

  hayır bu oyunun neresi güzel bu kadar bekleniyor

 4. Anonim dedi ki:

  2077 de

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Şu haberi var ya, her yıl bir defa görüyorum. 23 yaşımdayken “ Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak “ başlığı atıyordunuz, 30 yaşına geldim hala aynı başlık atılıyor.

  World of Darkness gibi olmasın da bunun da sonu.

" Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "