Cyberpunk 2077 öncesi ne izlemeli? İşte öneriler


18 Temmuz 2020 Cumartesi 00:41
Cyberpunk 2077 öncesi ne izlemeli? İşte öneriler

Cyberpunk 2077, oyun dünyasında birçok alışkanlığı değiştirmek için yola çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak çıkış tarihi ertelenen ve oynanış videosuyla karşımıza çıkan oyun öncesi Cyberpunk evrene hakim olmak isteyenler için bir izleme listesi hazırladık. Bu listede bu evrende geçen diziler, filmler ve tabii ki animeler yer alıyor.

Kasım ayında karşımıza çıkacak oyun hakkında, geçenlerde ortaya çıkan ilk oynanış videosu, bu geniş evren hakkında birçok fikir verdi. Peki ama bu cyberpunk dünya tam olarak nasıl özelliklere sahip?

Cyberpunk 2077 evreni ve özellikleri

Cyberpunk 2077 oyunu, aslında 1988 yılında ortaya çıkmış olan bir FRP oyununa dayanıyor. Aynı fantastik masa oyununun 1990 versiyonunu Cyberpunk 2020 ismiyle çıkmıştı. Projekt Red ise işte bu ikinci oyunu temel alarak tam 7 sene sonrasını ele alan büyük bir cyberpunk evreni inşa etmeye başladı. Eğer fantastik rol yapma oyunlarına ilginiz yok ama bu dünyayı daha yakından tanımak istiyorsanız, yaptığımız listeye bir göz atmanızda fayda var.

Cyberpunk ya da siberpunk bilim kurgu edebiyat türünün alt türü olarak ortaya çıktı. Bu türde karşımıza çıkan yapımlar, yüksek teknolojinin egemen olduğu bir gelecekte geçen ama insan hayat standartlarının düştüğü distopik bir yapıya sahiptir. İşte Cyberpunk 2077 oyununda karşımıza çıkacak bu distopik evrene hazır olmanız için izlemeniz gerekenler. Listede yer alan film, dizi ve animelere sayfalara tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cyberpunk 2077 öncesi ne izlemeli? İşte öneriler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cyberpunk 2077 öncesi ne izlemeli? İşte öneriler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cyberpunk 2077 öncesi ne izlemeli? İşte öneriler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!