Okunma

D&R SanDisk Ürünlerini Satacak


21 Temmuz 2009 Salı 08:44
D&R SanDisk Ürünlerini Satacak

SanDisk, ürünlerinin müzik ve oyunla ilgilenen geniş bir tüketici kitlesi tarafından daha kolay erişilebilmesini sağlamak üzere D&R mağazalarıyla anlaştı. D&R mağazalarında tüketicileri SanDisk‘in oyun deneyimini zenginleştiren Nintendo DSi SDHC 8 GB bellek kartı, 2 GB Rock Band 2 SD bellek kartı ve PRO Duo 4 GB oyun bellek kartının yanı sıra USB taşınabilir bellek, dijital film kartları, mobil telefonlar için bellek kartları ve MP3 çalarlarını da bulabilecekler.

D&R’larda oyun tutkunlarının beğeniyle satın alabilecekleri SanDisk 2 GB Rock Band 2 oyun kartı, Wii oyuncularının Rock Band 2’nin hafıza odaklı özelliklerinden faydalanarak aradıkları depolama çözümüne kavuşmalarını sağlıyor.

 

Tek bir şarkı bile 24 megabayt (MB) hafıza gerektirdiğinden Wii’nin 512 MB’lık depolama alanı çabucak dolabiliyor. SanDisk 2 GB Rock Band 2 SD oyun kartı ise en az 75 parça indirilebilmesini sağlayan depolama alanı ile oyuncuların Rock Band 2′nin ekstra içeriklerinden faydalanabilmesini mümkün kılıyor.

 

Nintendo Onay Mührüne sahip SanDisk Nintendo DSi SDHC Bellek Kartları Nintendo DSi için gerçek bir uyumluluk ve güvenilir bir kalite sağlıyor.

 

Oyunseverlerin ilgisini çekecek diğer bir ürün ise SanDisk Nintendo DSi SDHC 8 GB Bellek Kartı. Daha fazla müzik ve görüntü ihtiyacına yanıt olarak geniş depolama alanı sunan Nintendo DSi SDHC Bellek Kartı, 2 yerleşik kamera, AAC müzik çalar ve yalnızca 256 MB dahili depolama alanına sahip Nintendo DSi‘de yer sıkıntısına son veriyor.

SanDisk’in PRO Duo Oyun Bellek Kartları ise PSP taşınabilir oyun cihazını tam kapasiteli bir çokluortam eğlence birimine dönüştürüyor.

 

Oyun verilerini kaydetmek, dijital müzik dinlemek, en beğenilen videoları ve fotoğrafları izlemek için vazgeçilmez bir kart olan PRO Duo 4 GB Oyun Bellek Kartı sayesinde PlayStation 3′ten oyunları indirip PSP‘de oynamak bile mümkün oluyor.

:: Sandisk’in hangi ürününü kullanıyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" D&R SanDisk Ürünlerini Satacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere D&R SanDisk Ürünlerini Satacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda D&R SanDisk Ürünlerini Satacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "