Okunma

Dağınık Masaüstlerine Son


19 Şubat 2010 Cuma 05:10
Dağınık Masaüstlerine Son

Fujitsu, mini PC’si ESPRIMO Q9000 ile şıklığı ve zarafeti masa üstüne getiriyor. Teknolojik özellikleri ile kullanıcıya yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunan ESPRIMO Q9000, modern siyah alüminyum kasası ve yaklaşık bir CD sürücü boyutlarını aşmayan zarif ve küçük ölçüleriyle en dar ve sıkışık ortamlarda dahi kendine çok rahat yer bulabiliyor (Fujitsu Doğayı Koruyacak).

Verniklenmiş piyano siyahı rengini taşıyan modern alüminyum kasasında ESPRIMO Q9000, yarım A4 sayfasını geçmeyen genişlik ölçüsü ve 1,4 kg’lık ağırlığına rağmen günümüzün gelişmiş PC’sinin tüm teknolojik özelliklerini kullanıcıya sunuyor.

Esprimo Q9000, şık tasarımı ve boyutları ile tüketicinin kalbini fethedecek.

 

Intel’in en yeni yonga setini taşıyan Core işlemci teknolojisini içeren bu mini bilgisayar, 4 GB’a kadar genişleyebilen belleği ve 500 GB’lık sabit diskiyle her biri diğerinden yüklü video ve müzik dosyalarını hızla tüketen günümüz tüketicisi için çok ferah bir çalışma alanı sunuyor (Fujitsu’dan İki Yeni Dünya Rekoru).

ESPRIMO Q9000 zengin bağlantı seçenekleriyle de kullanıcının, günlük yaşamında elinin altında olan diğer cihazları sisteme bağlamasını kolaylaştırıyor. 6 adet USB bağlantısına ek olarak gelen HDMI, DVI ve eSATA bağlantısı, yoğun ofis işlerinizi eğlenceye dönüştürmenizi sağlıyor. Cihazın üzerinde DVD sürücüsü için ayrılmış bir yuva da bulunuyor.

:: Böyle bir ürün tercih eder misiniz? Yoksa sizin için masaüstü sistemi büyük mü olmalı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dağınık Masaüstlerine Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dağınık Masaüstlerine Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dağınık Masaüstlerine Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "