Okunma

Daha Fazla Eğlence ve Özgürlük


25 Haziran 2009 Perşembe 07:17
Daha Fazla Eğlence ve Özgürlük

Önceki modellerden çok daha küçük olan LEGRIA FS serisi video kameralar, ceket cebine sığacak kadar küçük olmaları ile dikkat topluyorlar. 230 gr ağırlığında olan modeller (FS21, FS20 ve FS200), Canon’un benzersiz Video Snapshot işlevi, tek bir tuşla otomatik olarak kısa film kliplerin çekilmesi ve kayıt tuşuna basılır basılmaz hareketten önceki üç saniyeyi de çekilebilen Pre REC özelliği ile fark yaratıyor.

 

 

Legira FS22, FS21 ve FS20 modeller 45x, Legria FS200 modeli de 41x zum özelliğine sahip.

 

Bu ürünlerin önemli bir farkı dual çekim fonksiyonuna sahip olmaları. LEGRIA FS serisini kullanan kullanıcılar, çekim modlarını değiştirmek zorunda kalmadan hem video hem de fotoğraf çekebiliyor.

 

Daha üstün video çekimi için mikrofon girişi ve kulaklık jakı yer alıyor.

 

Yeni LEGRIA FS serisindeki modeller, tüm bunlara ek olarak yepyeni bir özellik daha sunuyor. Gün boyunca yapılan uzun bir çekimin ardından, bir saat daha kayıt yapmak için boşalmış bir pili şarj etmek yalnızca 20 dakika sürüyor.

 

Yaklaşık 230 gr ağırlığında.Canon’un bugüne kadarki en hafif video kamerası.

 

:: LEGRIA FS serisini yeni özelliklerini beğendiniz mi?

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

§        
Yaklaşık 230 gr ağırlığında şık ve hafif tasarım:
Canon’un bugüne kadarki en hafif video kameraları
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Daha Fazla Eğlence ve Özgürlük konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Daha Fazla Eğlence ve Özgürlük ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha Fazla Eğlence ve Özgürlük ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "