Okunma

Daha Fazla Hız ve Kapasite İçin


23 Haziran 2009 Salı 12:50
Daha Fazla Hız ve Kapasite İçin

Western Digital, 2009 Mart’ında devraldığı SiliconSystems’in teknolojisine dayalı, yeni SiliconDrive III SSD ürün ailesini duyurdu. Yeni ürünler, daha hızlı okuma/yazma ve artan kapasite özelliklerine sahip ve mekanik ölçeklenebilirlik sunuyor. Bu özellikler onları entegre sistemler ve multimedya içerik gönderme araçları ile veri merkezi medya uygulamaları gibi veri akış uygulamaları için ideal bir depolama çözümü haline getiriyor.


WD’nin yeni ürün ailesi.

2.5 inçlik SERİAL ATA (SATA) ve Paralel ATA (PATA) ile 1.8 inç’lik Micro SATA ürünleri içeren SiliconDrive III SSD’leri, doğal SATA 3.0 gigabits per second (Gbps) veya ATA-7 arabirimlerine sahip. 120GB’a kadar kapasite sunan ürünlerin hedef okuma hızları 1 saniyede 100 megabayt (MBps) iken yazma hızları ise 80 MBps.

:: SSD kullanan bir ürüne sahip misiniz?

Bilgi için: WD
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Daha Fazla Hız ve Kapasite İçin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Daha Fazla Hız ve Kapasite İçin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha Fazla Hız ve Kapasite İçin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "