Okunma

Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Zengin


18 Kasım 2009 Çarşamba 10:47
Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Zengin

Lenovo ve Microsoft arasında ortak bir mühendislik çalışmasının sonucu olan Lenovo Enhanced Experience, tüketicilere ve KOBİ’lere bilgisayarlarında Windows 7’yi çalıştırabilmenin yanında, elde edecekleri performansı artırma olanağı sağlıyor.

Lenovo Enhanced Experience sertifikalı bilgisayarlar aynı konfigürasyona sahip ve optimize edilmemiş bilgisayarlara kıyasla daha hızlı açılıyor ve daha hızlı kapanıyor. Örneğin, EE sertifikalı Think bilgisayar modelleri, Windows 7, Windows XP ya da Windows Vista işletim sistemi kullanan ve optimize edilmemiş bilgisayarlardan %56′ya kadar daha hızlı açılıyor ve 5 saniye gibi kısa bir sürede kapanabiliyor. Idea bilgisayar modelleri ise anti virüs gibi açılış ve kapanış süresini etkileyen yazılımlar kullandıkları halde, aynı konfigürasyona sahip ve optimize edilmememiş bilgisayarlara göre %33 daha hızlı açılıp, %50 daha hızlı kapanıyorlar.

 

Toplantıda konuşan Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, Lenovo mühendisleri kullanıcılarımıza benzersiz bir avantaj sağlamak için Windows 7’nin hazırlıkları sırasında Microsoft ile birlikte çalıştı. Bu çalışma sonucunda ortaya çıkan Enhanced Experience sertifikasyonu kullanıcılara daha hızlı, daha kolay ve daha zengin kullanım olanağı sunuyor. Windows 7 ile daha performanslı çalışmak isteyenler, ürünleri satın alırken Lenovo Enhanced Experience logosuna bakarak seçim yapmalılar.” dedi.

:: Bu sertifikasyon programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/114131-daha-hizli-daha-kolay-ve-daha-zengin.htmlyazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Zengin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Zengin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha Hızlı, Daha Kolay ve Daha Zengin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "