Okunma

Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et


21 Mart 2016 Pazartesi 13:30
Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et

Her erkeğin hayatında bir an “tak” diye değişme ihtiyacı duyduğu anlar yaşanıyor. İşte bu anlarda, eski alışkanlıklar yerini yenilerine ve daha iyilerine bırakıyor. Eskiden kullanılan ve cildi daha çok tahriş eden kullan-at tıraş bıçakları artık yeterli gelmiyor. Devrim yaratan ürünleriyle her gün milyonlarca erkeğe mükemmel tıraş deneyimini sunan Gillette, yenilenen Gillette Mach3 ile hayatında terfi etmek isteyen erkekleri tıraşta değişime çağırıyor. 

Gillette Mach3 ile “tak” diye değiştir hayatını!

Her erkek hayatında kendi “tak” diye anını yaşıyor. Bir gün eski alışkanlıklarına bakıp hayatta ne kadar çok mesafe kat ettiğini gülümseyerek anlayan erkekler, alışkanlıklarını bir üst seviyeye taşıyorlar. Sadece tıraş alışkanlıkları değil; kariyer, ilişki, ev hayatı dâhil her alanda daha iyisini hak ettiklerini fark ediyorlar. Artık mikrodalgada ısıtılan yemekler yetmiyor, kırışık kıyafetler yerini askıya asılan ütülü gömleklere bırakıyor.

16-03/21/gillettemach3turbo-3.jpg

Bununla beraber, daha çok kızarıklığa ve tahrişe neden olan kullan-at tıraş bıçakları artık yeterli gelmediği için tıraş alışkanlıklarında da değişim başlıyor. Gillette tarafından dünya çapında 22-34 yaş arasında 3000 erkek üzerinde yapılan araştırma, erkeklerin %50’sinden fazlasının tıraş alışkanlıklarından memnun olmadığını gösteriyor. Araştırma sonuçlarına göre Türkiye’deki 22-34 yaş aralığındaki erkekler, görünüşleri ve tarzları konusunda kendilerine çok güvenseler de katılımcıların %47’si, tıraşla ilgili kızarıklık, deri döküntüsü ve cilt kesikleri gibi durumlarda stres yaşıyor. Tıraş alışkanlarını değiştirmenin temel sebepleri arasında ise farklı ürünleri merak etme, uygun fiyat, arkadaş tavsiyesi ve “kullandığım tıraş bıçağından daha iyisi olmalı” fikri yer alıyor.

Yenilenen Gillette Mach3 tıraşta değişimi başlatıyor!

Mach3 Turbo, Mach3 Sensitive ve Mach3 tıraş makineleri geliştirilen özellikleriyle daha yakın ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Mach3 Turbo’nun yeni ve daha keskin Turbo kesici bıçakları sayesinde erkekler, ciltlerini tahrişe karşı daha çok koruyarak kolayca tıraş olabiliyor. Her bıçağın ayrı bir işlevi olduğu karma bıçak tasarımına sahip Gillette Mach3 Turbo, yeni konforlu jel bölmesiyle daha iyi kayganlık sunuyor. Daha uzun süren rahatlık hissi için, yenilenmiş DuraComfort bıçaklarıyla Mach3 ve Mach3 Sensitive de erkeklere rahat bir tıraş sağlıyor.

Gillette, kullan-at tıraş bıçaklarında olmayan ve sistem tıraş makinelerinde tıraş bıçağını  takarken çıkan “tak” sesinden ilham alarak sunduğu “tak” diye anlar konseptiyle, erkekleri değişime davet ediyor. Tıraş alışkanlıklarını “tak diye” değiştiren ve Mach3’e terfi eden erkekler, rahat ve yakın tıraş keyfine güzel bir başlangıç yapabiliyor.  

:: Yenilenen Gilette Mach3’ü nasıl buldunuz?
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Gerek yok böyle şeylere tek tek cımbızla çekin ağda görevi görür = sinek kaydı hop düştü 😀

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Gillete köpüğü en iyi diger. Markaları nal toplatır.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ben kullanıyorum bunu memnunum . Diğer jiletlere 5 çeker

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ne kullanirsam kullanayim cenemin alt kismi/ boyun ustu yumusak deri her zaman tahris oluyor,

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Jilet içinde aynı şeyler yazıldı çizildi. Yüzün tahrişini hiç biri ortadan kaldıramaz diye düşünüyorum.

" Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha İyisinin Zamanı Geldiyse Mach3’e Terfi Et ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "