Okunma

Dakikası Sadece 19 Kuruş


15 Eylül 2009 Salı 10:34
Dakikası Sadece 19 Kuruş

Türkiye’nin ilk arama bazında operatör seçimi hizmeti (call by call) 1045, sabit hatlardan çok ucuza konuşmanın en kolay yolunu sunuyor. 1045’in ramazana özel sunduğu kampanyayla ev ya da iş telefonundan çok daha ucuza konuşmanızı sağlıyor. 1045 kullanıcıları için ramazan boyunca sabit hattan cep telefonlarını aramanın dakikası yalnızca 19 Kuruş (KDV dahil, ÖİV hariç).

Kampanya boyunca şehirlerarası ve uluslararası aramalar da çok indirimli. Dakikası yalnızca 5 Kuruş‘a (KDV dahil, ÖİV hariç) yani şehiriçinden daha ucuza Türkiye’nin dört bir yanıyla ve Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere, ABD, Kanada ve Rusya dahil 40’tan fazla ülkedeki sabit hatlarla görüşülebiliyor. Üstelik 1045’ten yararlanmak için herhangi bir sözleşme ya da başvuru da gerekmiyor. HesaplıHATT ve YazlıkHATT tarifesi dışındaki tüm aboneler 1045’le ucuza konuşmaya hemen başlayabiliyor.

HesaplıHATT ve YazlıkHATT tarifesindeki aboneler ise 444 1 444’ü arayıp uygun tarife paketine geçtikten sonra 1045’i kullanabiliyor.

 

Örneğin, 1045’le toplam 45 dakikalık cep telefonu görüşmeleri yapan bir kullanıcı tüm vergiler dahil 10 TL’den az ödüyor. Böylece 1045 sayesinde Türk Telekom StandartHATT tarifesine göre sağladığı tasarruf 8 TL’yi aşıyor. Ya da 1045’le Almanya’yı arayıp sevdikleriyle 15 dakika görüşen bir kullanıcının tüm vergiler dahil ödeyeceği tutar 1 TL’den az. Üstelik indirim sağladığı oran %55.

::1045 servisini daha önce kullandınız mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dakikası Sadece 19 Kuruş konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dakikası Sadece 19 Kuruş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dakikası Sadece 19 Kuruş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "