Okunma

Karanlık Tarafa Hoş Geldiniz!


21 Mayıs 2009 Perşembe 22:16
Karanlık Tarafa Hoş Geldiniz!

Vigil Games tarafından uzun zamandır geliştirme sürecinde olan Darksiders: Wrath of War, nihayet ağustos ayında PS3 ve Xbox 360 sahipleriyle buluşacak. Mahşerin Dört Atlısı‘ndan biri olan War‘u(Savaş) kontrol ettiğimiz oyunda, devasa kılıçlar, ilginç silahlar, karizmadan cayır cayır yanan karakterler ve şiddetin hüküm sürdüğü bir yıkım atmosferi mevcut.

Aksiyon türünde olan Darksiders, çeşitli bulmacalarla da God of War ya da The Legend of Zelda ile rekabete girebilir. War’un bineği Ruin‘in de yer aldığı Darksiders galerimizde, oyunla ilgili daha fazla detayı kendiniz görebilirsiniz.

Ekran görüntülerinin tamamı için tıklayın.

:: Bu oyunun PC’ye çıkmasını ister miydiniz?

Bilgi İçin : Darksiders
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Karanlık Tarafa Hoş Geldiniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karanlık Tarafa Hoş Geldiniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karanlık Tarafa Hoş Geldiniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "