Okunma

Silinen Dosyaları Kurtarın


08 Mart 2009 Pazar 14:00
Silinen Dosyaları Kurtarın

İstemeden sildiğiniz ya da bir sebeple pişman olduğunuz dosyaları geri getirmek için iyi bir veri kurtarma yazılımı arıyorsanız, DataRecovery 2.4.6 sürümü ile hizmetinizde. Yeni sürümde 4 GB‘a kadar dosyaları bile geri getirebilen bu faydalı program, FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS biçimindeki dosyalarla çalışabiliyor.

Her Şeyi Devletten Beklemeyin

Elbette bir “undelete” programı olmayan DataRecovery‘nin tam olarak istediğiniz dosyayı geri getirme garantisi bulunmuyor. Ancak tek bir işlem dosyasından ibaret olan 200 KB‘lık yazılımı çalıştırıp tam tarama yaptırarak, son zamanlarda sildiğiniz ve geri getirilebilecek durumdaki verileri kontrol edebilirsiniz.

:: DataRecovery yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : DataRecovery
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Silinen Dosyaları Kurtarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Silinen Dosyaları Kurtarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Silinen Dosyaları Kurtarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "