Okunma

Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm


21 Aralık 2015 Pazartesi 09:05
Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm

Günümüz davetiye ve kutlama yöntemlerine yeni bir bakış açısı kazandıran Sesli Davetiyeler, yaratılan uygulamanın, canlı kanlı iletişim kurmaktan yana, geçmişteki sıcak ilişkilere özlem duyan ve anılara değer veren kullanıcılar için çok önemli bir girişim olduğunu belirtiyor.

Çok değerli duygularla gönderdiğimiz bir çiçeğin, çiçekçinin gözü önünde çöpe atıldığına, teslimalınmadığına veya bir vazoda çürümeye bırakıldığına az mı şahit olduk?

Keşke zaman dursaydı, o anları alıp saklayabilseydim dediğimiz dakikalarımız yok mudur hayatta? İşte kendi sesimizden, duygularımızı sığdırabildiğimiz birkaç cümleyi de, mesajlarımızın, çiçeklerimizin,davetiyelerimizin beraberinde gönderebilsek; o an dolan gözlerimizi, yüzümüzdeki mutluluğu, özlemi,heyecanı ya da pişmanlığı ekleyebilsek, neleri değiştirebilirdik?

Hediyenize, kendinizden bir parça ekleyin

Teknolojinin içinde boğulduğumuz günümüz dünyasında, sosyal ilişkilerin insan olmanın en kıymetli ayrıcalığı olduğuna inanan Sesli Davetiyeler ekibi, yine günlük hayatta kullandığımız basit teknolojileri derleyerek hayallerimize vücut verdi.

Sesli Davetiyeler, düğün davetiyelerimizin, çiçeklerimizin, tebrik kartlarımızın üzerine iliştirilen bir QR Code (Karekod) vesilesiyle, o an paylaşmak istediklerinizi kısa video ya da ses kayıtları olarak sevdiklerinize ulaştırıyor. Böylece sevdikleriniz hediyeniz yanında ilettiğiniz mesajınızı canlı canlı sizin sesinizden dinlemiş oluyor.

Sesli Davetiyelere buradan ulaşarak, sizde bu deneyime ortak olabilirsiniz.

:: Sesli Davetiyeler uygulamasını kullanıyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ara konuş ne gerek var.

" Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Davetiye ve Kutlamalara Teknolojik Çözüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "