David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank


06 Eylül 2020 Pazar 13:40

Netflix ünlü yönetmenlerle çalışmaya devam ediyor. David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank da bu çalışmanın bir sonucu. Yeni filmden ilk görseller geldi ve filmin siyah beyaz formatta oluşundan oyuncuların dönem kostümleriyle hâllerine kadar pek çok detay paylaşılan kareler ile ortaya çıkıyor işte yeni Netflix filmi Mank hakkındaki her şey:

Yeni Netflix filmi Mank siyah beyaz olacak!

Sonbaharda izleyici ile buluşması beklenen filmden ilk görseller geldi. Citizen Kane’in senaristlerinden Herman Mankiewicz’in hayatını anlatan David Fincher yönetmenliğindeki Mank, bir dönem filmi ve siyah beyaz formatta çekiliyor. Film bir süredir heyecanla bekleniyor. Hem yönetmeni hem de yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Netflix filmi, David Fincher’in babası Jack Fincher’in ölümünden önce kaleme aldığı bir senaryoyu ele alıyor.

Netflix’in yukarıdaki gibi Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla film hakkında ilk görseller ortaya çıkıyor. Film aslında Citizen Kane’in senaryo yazım süreçlerine ve yaşanan psikolojik değişikliklere odaklanıyor. Filmin yıldızlar geçidine sahne olan kadrosunda ise, Gary Oldman, Amanda Seyfried, Lily Collins, Tom Burke, Charles Dance, Tuppence Middleton, Arliss Howard, Joseph Cross, Ferdinand Kingsley, Jamie McShane, Sam Troughton, Toby Leonard Moore ve Tom Pelphrey gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi Herman Mankiewicz karakterini Gary Oldman canlandırıyor. Oyuncuların karakterlerle buluşmasıyla dikkat çeken Mank, gerek konusu ve gerek de yönetmeniyle Netflix’in beklenen yapımları arasında yer alıyor.

Filmin paylaşılan ilk görsellerini galeri olarak haberin başına ekledik.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!